Cigaretová kouř od sousedů

Napsat příspěvek
Velikost písma:
550
22.7.24 00:28
@rmot píše: Více

Jsem ráda, že mám na tebe dobrý vliv. :palec: Vidíš jde napsat a nemachrovat u toho, ani to nebolí. :potlesk:
V něčem máš i pravdu, proto když jdu na jídlo, tak jdu po 14:00h, když už je po obědě dovoleno kouřit. Jinak bych tam jako silná kuřačka ani nešla. A hlavně nejsem jediná kdo tam kouří, ona by ta tolerance měla být na obou stranách. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
22.7.24 00:40
@Anna766 píše: Více

Někdy si dám i v bytě ale musím být doma sama. Teď si užívám volno, protože manžel vzal syna s kamarády na ryby a to není nic pro mě. Tak do 31.7. mám vlastně taky dovolenou. :dance: Dneska do mě starší pán nacouval, tak si zvykám na manuální převodovku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149473
22.7.24 11:23
@Jajinka587 píše: Více

Stejně to bude cítit. Nechci na tebe machrovat, tvůj byt, tvá věc, mě je do toho úplný prd.
Ale sestřenice kouří v kuchyni. A má takovou tu mantru "u nás se kouří jenom v kuchyni, takže jsme nekuřácký byt ". Já jí to tedy nikterak nevymlouvám, ale já ten kouř cítím v celém bytě stejně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21540
22.7.24 11:30
@Anna766 píše: Více

Oni uz to neciti. Proto deti kuraku kouri od mlada. Berou to jako normalni a rodice to nepoznaji. Samozrejme se i snadno dostavaji k cigaretam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2061
22.7.24 11:32

@malákráličice známá nám poslala v ubrousků bábovku. To se nedalo :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
22.7.24 13:16
@Anna766 píše: Více

Jo manžel říká taky, že to cítí občas všude po bytě ale naštěstí syna se to netýká. Proto často peru záclony ale stejně nekuřák to pozná. Teď mám půjčené auto, než se vyřeší oprava a taky bude začouděné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116601
22.7.24 13:17
@Jajinka587 píše: Více

Kouříš v půjčeným autě? A majitel o tom ví?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
22.7.24 13:18
@malákráličice píše: Více

Jo máš pravdu, kuřák už to nevnímá.
Ty děti to si nemyslím, záleží na mnoha faktorech, můžou kouřit i děti nekuřáků. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
22.7.24 13:21
@aiwwa píše: Více

To už řeší pojišťovna, včera jsem dostala náhradní auto a nevím jak to řeší při vrácení. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116601
22.7.24 13:25
@Jajinka587 píše: Více

No jak, jednoduše, zaplatíš vyčištění interieru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
22.7.24 13:26
@aiwwa píše: Více

Je to možné, vážně nevím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107002
22.7.24 13:28
@Jajinka587 píše: Více

Presne tak… My jsme tři sestry a kourime všechny.. Rodice vzornaci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
550
22.7.24 13:34
@Venetia píše: Více

Jo někdy se to stává, možná když jsem byla malá a nekouřilo by se u nás, třeba bych nezačala. Ale přesně jak píšeš, to neovlivníš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116601
22.7.24 13:35
@Jajinka587 píše: Více

Já to vidím v okolí opačně, děti kuřáků většinou v dospělosti nekouří.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149473
22.7.24 14:38
@aiwwa píše: Více

Nevím no. Můj táta kuřák, máma v mládí kuřačka, po dětech přestala a už pak nikdy nekouřila. Já jsem nikdy kouřit nezačala, nikdy mě to nelákalo. Brácha hulí jak tovární komín.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný