Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahoj.
Jsem silný migrenik, měla jsem migrénu někdy až tři dny nebo dvakrát po sobě, k tomu zvracená aura brnění špatné vidění… Ustálila se na třikrát do měsíce a to kdykoli, různá síla a doba trvání, někdy až 24hodin jsem byla k nepoužití. Trpím na ni od 13let od první menstruace. A mám jí dědičnou od babičky, která měla stejnou a stejné stavy. Cinarizin beru už měsíc, žádné stavy žravosti a tak nemám, člověk se musí přece jen ovládat. Už měsíc jsem nedostala migrénu a díky za to.Co jsem měla první týden užívání jsem usínala kdekoli a kdykoli do 30 minut co jsem si ho vzala, ale teď už se to odbouralo. A mohu ho jen DOPORUCIT!!!
Po tom co jsem si prožila z jinými léky a stavy při nich je to báaaaaseň.
Já doporučuji a jsem s ním spokojená, mohu se věnovat sportu naplno a hlavně synovi(tři roky), každý den. Bez strachu že dostanu záchvat.
![]()
Ahoj
Já ho beru už měsíc a kontrolu u mi neuroložky mám až za dva měsíce a myslím že neříkala, jen jestli zabere budu ho brát…
Přidávám zkušenost.
Brala jsem lék 3 dny. Po každé tabletce jsem spala 12 hodin - nebyla to obyčejná únava a ospalost, prostě uměle vyvolaný spánek. Ale možná mi to udělalo ten rozhodný krok od migrén, který jsem potřebovala. Občas mám stavy, kdy mne hlava bolí několikrát do týdně delší období a to shodou okolností skončilo a vrátilo se do standardu.