Čistička vzduchu Airvitamin nebo ionic-care?

247
18.11.15 16:19

Mame doma ionic care asi dva mesice, a ten zapach mi dost vadi:-/ dokonce jsem premyslela jestli nemam nejaky vadny kus, protoze vsude v recenzich je jak maji krasny vzduch a ja furt citim takovy divny zapach, jsem se bala aby to nebyl ozon ktery pry cisticky vydavaji…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
18.11.15 16:25

@Františka85 souhlasim, posledni dobou lituji ty penize co stala :roll: a uz po dvou mesici uvazuji ze ji prodam :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
18.11.15 16:38

Kamarádka má ionic care a hrozně si ji chválí, ale podle mě je to jen placeboefekt. Vůbec nechápu princip, na jakém by měla fungovat. A smrdí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný