Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Mame doma ionic care asi dva mesice, a ten zapach mi dost vadi:-/ dokonce jsem premyslela jestli nemam nejaky vadny kus, protoze vsude v recenzich je jak maji krasny vzduch a ja furt citim takovy divny zapach, jsem se bala aby to nebyl ozon ktery pry cisticky vydavaji…
@Františka85 souhlasim, posledni dobou lituji ty penize co stala
a uz po dvou mesici uvazuji ze ji prodam ![]()
Kamarádka má ionic care a hrozně si ji chválí, ale podle mě je to jen placeboefekt. Vůbec nechápu princip, na jakém by měla fungovat. A smrdí.