Cítím se hloupě, šéf mě zkouší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 18:35
Citim se hloupe,sef me zkousi

Pracuju v malem podniku, cca 6 zamestnankyn.
sef za nama obcas prijede a kdyz ma chvili, zdrzi se aby podristal kdyz nejsou lidu :dance:
Pripada mi ze se ale vytahuje. Zkousel me treba z ucetnictvi a to jsem 8 let ze skoly 8o nebo jsme se bavili ze byl u zubare a on rekl,,ze v zubu je krev a to jste vedela, ze? " pripada mi ze me ma za hlupacku :? Za kazdou vetou nasleduje "ale to jste se urcite ucila, ale to jste uz urcite vedela, ale to prece vite ne " :nevim: pripada vam to normalni?

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13729 příspěvků 06.02.19 18:39

to je trapný, oplať mu to ;)

Lalelale
Závislačka 3459 příspěvků 06.02.19 18:42

nemyslím si, že tě má za hlupačku, ale bude to ten typ člověka, který si o sobě myslí, že je nejchytřejší na světě, ale přitom buď mele blbosti, nebo prohlašuje něco, co druhý dávno ví. Ztrapňuje sám sebe. Já bych ho zcela vyignorovala, ale pokud by na mě opravdu dotíral a vyloženě mě zkoušel z mého vlastního oboru, mám takovou povahu, že by to asi skončilo hodně blbě. Nesnáším, když mě někdo zkouší školit. Moje zkušenost totiž je, že opravdu vzdělaný a chytrý člověk druhým zásadně lekce nedává.

nostress
Extra třída :D 14293 příspěvků 06.02.19 18:45
@Anonymní píše:
Pracuju v malem podniku, cca 6 zamestnankyn.
sef za nama obcas prijede a kdyz ma chvili, zdrzi se aby podristal kdyz nejsou lidu :dance:
Pripada mi ze se ale vytahuje. Zkousel me treba z ucetnictvi a to jsem 8 let ze skoly 8o nebo jsme se bavili ze byl u zubare a on rekl,,ze v zubu je krev a to jste vedela, ze? " pripada mi ze me ma za hlupacku :? Za kazdou vetou nasleduje "ale to jste se urcite ucila, ale to jste uz urcite vedela, ale to prece vite ne " :nevim: pripada vam to normalni?

Asi bych se na něj usmála, a řekla:„Máte pravdu, já vím všechno. Ale to přece víte, že?“

Mamazkoncesveta
Stálice 66 příspěvků 06.02.19 18:45

Pokud ti nic jiného v práci nevadí, tak po každé takové otázce bych se na něj jen sladce usmála a tvářila se, že to on je tady ten debil, každopádně musís vybalancovat tu hranici, kdy jeste není jisté, jestli to myslís vážně, nebo si z něj už utahujes.

lorelai947
Kecalka 325 příspěvků 06.02.19 18:49

Jak je šéf starý? Jestli je to starší pán, tak to dává smysl… :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 06.02.19 18:55

Někteří lidé neumí vhodně komunikovat. Jiní jsou zase příliš citliví a vztahovační. Když se pak tyto dva typy sejdou, hned je problém na světě. Já to znám, taky hned všechno beru jako útok. Ale věkem se to lepší.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 06.02.19 18:56
@nostress píše:
Asi bych se na něj usmála, a řekla:„Máte pravdu, já vím všechno. Ale to přece víte, že?“

jo, to je dobrý :D :D :D

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >