Bojím se, že jsem otěhotněla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
queenbella
Nováček 6 příspěvků 07.04.19 20:18
Co dělat jestli jsem těhotná?

Ahoj chtěla bych se zeptat co mam dělat minulý týden u mě spal přítel a jelikož sem byla. panna měli sme spolu sex dvakrát nechráněný po druhém sexu jsem zjistila že mi začal menses a poté mi přítel sdělil že se do mě udělal takže jsem potom sex neměli až tento pátek kdy byl sex opět nechráněný a já od té doby mám chutě je mi na zvracení. chci se zeptat zda li by to lekarka poznala jestli sem v tom nebo ne dík za odpověď.

Přečtěte si článek: Plodné dny: Kdy (ne)počít miminko?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
eM91
Stálice 66 příspěvků 07.04.19 20:21

pochopila jsem dobře, že sex byl před 2 dny a ty už máš příznaky? :lol:

sportka
Kecalka 116 příspěvků 07.04.19 20:22

No, asi ti neporadím, jen nerozumím tomu, proč se nechráníte? Aspoň by ses nemusela pak tady ptát :(

queenbella
Nováček 6 příspěvků 07.04.19 20:23

Sex byl před týdnem přesně pondělí a po druhém sexu mi začal menses při kterém sem taky měla divný pocity ale přikládala sem to tě menstruaci

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 07.04.19 20:23
@queenbella píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat co mam dělat minulý týden u mě spal přítel a jelikož sem byla. panna měli sme spolu sex dvakrát nechráněný po druhém sexu jsem zjistila že mi začal menses a poté mi přítel sdělil že se do mě udělal takže jsem potom sex neměli až tento pátek kdy byl sex opět nechráněný a já od té doby mám chutě je mi na zvracení. chci se zeptat zda li by to lekarka poznala jestli sem v tom nebo ne dík za odpověď.

Jako že pannu nejde oplodnit? Přiznaky jsem měla daleko později, ne týden po oplodnění. Počkej do menstruace a udělej test. S přítelíčkem už nespi bez ochrany :zed:

eM91
Stálice 66 příspěvků 07.04.19 20:25

@queenbella no tak těsně před menses je to hodně nepravděpodobný, ale proč se teda nechráníte? Pokud nechceš prášky, tak jsou přece i jiný metody :nevim:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 07.04.19 20:29

Nepoznala, kdybys byla těhotná bude to pravděpodobně až z toho pátečního styku, před ms je prakticky nulová šance. 2 dny po styku žádné příznaky mít nemůžeš. Počkej na další MS, stresuj až když nedorazí a od teď už se proboha nějak chraňte :cert:

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 07.04.19 20:36

Vykašli se na sex, když máš z toho akorát stresy.

Maminanamatersky
Kecalka 441 příspěvků 07.04.19 20:36

Meli jste nechraneny styk, jelikoz jsi byla panna? A myslis, ze panna z prvniho styku nemuze otehotnet? Aby ses nedivila.. O kondomu jste taky nikdy neslyseli? To je takova gumova vec v male krabicce, co prodavaji v kazde drogerii a nasazuje se to na ud jeste pred sexem.

Sasanka jarní
Kecalka 396 příspěvků 07.04.19 20:37
@queenbella píše:
Sex byl před týdnem přesně pondělí a po druhém sexu mi začal menses při kterém sem taky měla divný pocity ale přikládala sem to tě menstruaci

Proč se nechráníte?

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 07.04.19 20:38
@Maminanamatersky píše:
Meli jste nechraneny styk, jelikoz jsi byla panna? A myslis, ze panna z prvniho styku nemuze otehotnet? Aby ses nedivila.. O kondomu jste taky nikdy neslyseli? To je takova gumova vec v male krabicce, co prodavaji v kazde drogerii a nasazuje se to na ud jeste pred sexem.

To ona ví, ale nechce plýtvat penězmi na sex.

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 07.04.19 20:39
@Sasanka jarní píše:
Proč se nechráníte?

Proč asi. Peněz je jim líto.

Náměsíčná
Závislačka 4336 příspěvků 07.04.19 20:39

Počkej do další ms. Jestli nedorazí udělej ti test jestli budou dvě čárky jdi k doktorce. Jo a od teď už žádný sex bez ochrany. Nechápu proč jste spolu spali bez kondomu. Fakt nechápu.

Sasanka jarní
Kecalka 396 příspěvků 07.04.19 20:43
@Božislava píše:
Proč asi. Peněz je jim líto.

Nemyslím si, že jde o peníze, prostě ty lidi vůbec nepřemýšlí..

evulinda79
Stálice 71 příspěvků 07.04.19 20:44

bože,co dělat?????ted už asi nic a pak buď mimino nebo potrat… :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama