Co dělat, když 2měsíční miminko pořád pláče

Napsat příspěvek
Velikost písma:
67
3.10.19 11:04
@Nikol23 píše:
@libertado uvazuji o satku. Je pravda ze je to takovy „cicek“ a nejlepe je ji u me na brisku.

Vidíte, to bude ideální. Myslím, že potřebuje Vaši blízkost a je pak přetažená z toho brečení. Určitě to zkuste. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
613
3.10.19 11:07

Ja mam takeho syna. Dalsie dieta strcim po porode do satky a vytiahnem o 3 mesiace :lol: Nic ine ti nepomoze len si ju este par mesiacov odnosit, spat s nou… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
601
5.10.19 11:57

@Gita17 přesně tak u prvního pořád všichni nenos ho ať si nezvykne, pěkná blbost vám povím co bych pak dala za to aby vydržel v šátku! Další tam strčím hned a vytáhnu za tři měsíce minimálně :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek