Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Nikol23 píše:
@libertado uvazuji o satku. Je pravda ze je to takovy „cicek“ a nejlepe je ji u me na brisku.
Vidíte, to bude ideální. Myslím, že potřebuje Vaši blízkost a je pak přetažená z toho brečení. Určitě to zkuste. ![]()
Ja mam takeho syna. Dalsie dieta strcim po porode do satky a vytiahnem o 3 mesiace
Nic ine ti nepomoze len si ju este par mesiacov odnosit, spat s nou… ![]()
@Gita17 přesně tak u prvního pořád všichni nenos ho ať si nezvykne, pěkná blbost vám povím co bych pak dala za to aby vydržel v šátku! Další tam strčím hned a vytáhnu za tři měsíce minimálně ![]()