Co děláte, abyste byly milé?

678
27.4.17 09:53

Co děláte abyste byly milé?

Jsem klasický cholerik. Jak se udržet a zůstat milá, na děti, na manžela, na okolí? Vaše tipy sem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

25813
27.4.17 09:54
@Catmum píše:
Jsem klasický cholerik. Jak se udržet a zůstat milá, na děti, na manžela, na okolí? Vaše tipy sem :)

Tak to bych taky ráda věděla :mrgreen:
Krotit se v práci či na úřadech je mnohem snazší, než před rodinou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
27.4.17 09:56

Zhluboka dýchat, cíleně si odvádět pozornost (jako když se začne vztekat malé dítě) a počítat do deseti (a když budeš u sedmičky, tak jim jednu flákni, nebudou to čekat :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1049
27.4.17 09:58

Jéjej, jako první mě hned napadlo „piju“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mám tedy velmi podobný problém, hned bouchám a beru nerva. jediné pozitivum co to má je že jsem se naučila hezky omlouvat, umět přiznat co jsem zbodala a fakt pokorně přijít s tím že -už zase.
Ale co na to..často mi pomáhá rychle vyklidit pole. Odejít fakt vedle do pokoje, tam není ten element co mě vytočil a rychle zchladnu.
U dětí se mi osvědčilo (ale to je čistě moje hlava) koukat na ně a opakovat si-jsou to jen děti, ne dospělý- ovšem nevím jak máš staré děti ty, já mám malé sviště co si ještě zaslouží dětství bez velkých problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
27.4.17 10:00

Mám známou, která ve vzteku leští umyvadla a vodovodní baterie :P Tomu říkám hospodyňka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 10:00

Opakuju si, ze furt lepsi u nas v obyvaku, nez ve Svetle nad Sazavou ve sprchach mezi lesbama ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 10:02

@Arvi
takže má furt naleštěný byt :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
27.4.17 10:04
@Zireael píše:
Zhluboka dýchat, cíleně si odvádět pozornost (jako když se začne vztekat malé dítě) a počítat do deseti (a když budeš u sedmičky, tak jim jednu flákni, nebudou to čekat :lol: )
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 10:05
@Arvi píše:
Mám známou, která ve vzteku leští umyvadla a vodovodní baterie :P Tomu říkám hospodyňka

Ja taky! Lesti je specialnim flanelovym hadrikem, kdezto na baterie ma mikrovlakno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 10:07

Trham papírky na male kousky a nadavam jak špaček. Počítání nefunguje - jsem natlakovaná porad stejne, akorát se cítím jak pitomec, co stojí uprostřed kuchyně a opakuje si matiku. A občas proste bouchnu. Děti z toho mají strašnou srandu, což mi moc nepridava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 10:07

Moje kamarádka s tímhle taky měla problém, naučila se dýchat a počítat, jakmile se nadechne, aby někomu z plna hrdla vynadala, tak vydechne a v duchu si řekne jedna, tak s nádechem a výdechem pokračuje až do pěti, někdy do osmi, než jí přestane tepat ve spáncích a je to prý hodně o cviku… Jinak vlastní zkušenost nemám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69634
27.4.17 10:08

@Catmum Neporadím, ale moc se mi líbí přístup našeho šéfa, ten se tedy krotit neumí, takže často vyletí, ale pak to bere s humorem, takže víme, že si z toho nemáme nic dělat. Klasická příhoda, něco ho vytočilo přesně ve chvíli, kdy po něm něco kolegyně chtěla, ta prohlásila že tedy přijde až se uklidní… no a za necelých 10 minut přišel šéf že už je klidný, tak co potřebovala 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14121
27.4.17 10:09

Jeziiiiis smaaaarja, doufam, ze se zde dozvim nejake super tipy, ja jsem cholerik jako z ucebnice. Jak ja se stydim… bohuzel to nemam pod kontrolou vubec.

Mne taky pomaha odejit z mista cinu do vedlejsi mistnosti, poradne to rozdychat a projit si cyklem „Utrhnu mu obe usi/tohle mu dam jeste vyzrat - mozna jsem zareagovala neprimerene? - zlobi se na mne? - kdo se omluvi jako prvni? - proc jeste za mnou neprisel? - Tak jo, jdu omrknout situaci“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
27.4.17 10:13

@Bábrdl ja se doma taky rozcilim hned… Nechapu proc, k cizim jsem daleko tolerantnejsi a trpelivejsi…
@Catmum kdyz sem byla v praci, tak je nejlepsi maska usmevu a myslet si svy a pak dotycneho zdrbnout s kolegyni. Nejlip zakonceno slovy, to nevymyslis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13781
27.4.17 10:17

Ja se zhluboka nadechnu, mavnu nad tim rukou a odchazim do vedlejsi mistnosti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama