Co děláte přes den s miminkama ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Povídálka 45 příspěvků 30.07.19 12:23
Co delate pres den s miminkama ?

Dobry den, mam tritydenni holcicku a furt premyslim jak se ji co nejvice venovat, protoze me docela dost place a vzteka se. Zkousim nositko, houpatko, kos, chodit na prochazky s kocarem ruzny masaze, ale vsude vydrzi jen chvilku.Co děláte s miminkama pres den kdyz zrovna nespí? Nebo jak vypada vas den s miminkem? Me nechce ani moc spat tak uz jsem z toho bezradna :( :nevim:

Reakce:
ludmilaadamkova
Závislačka 2936 příspěvků 30.07.19 12:42

Houpat hladit zpivat dat do zavinovacky kojit.. s takhle malym mimcem se toho moc delat neda vnima hlavne doteky a zvuk tveho hlasu.

paandatko
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 30.07.19 12:42

Nosit a kojit :kytka: :srdce:

bémusek
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 30.07.19 12:51

Já dostala doporučení na tuto knížku https://www.mamouhrave.cz/?… už jí mám doma a určitě v ní budu hledat inspiraci, až se malá narodí. je to od narození a dobré nápady cviky na hry úměrně věku miminka

Příspěvek upraven 30.07.19 v 12:52

Margery
Extra třída :D 12107 příspěvků 30.07.19 12:52

Nic zvláštního. Krmit, přebalovat, nosit, mazlit a uspávat, takhle pořád dokola :nevim:

MichaelkaT
Kecalka 150 příspěvků 30.07.19 12:52

Ja si s nim hodne povidala. Pustila jsem si v pozadi nejaky film, dala si ho k sobe na gauc a mluvila a mluvila.. nebo jsem ho nosila v naruci a ukazovala mu co je kde v baraku, nebo jsme se na sebe koukali do zrcadla.. hodne jsem se na neho zesiroka smala a je pravda ze on se pak zacal vedome usmivat kolem toho 3. tydne - az me z toho nekdy vecer bolely celisti jak sem se na neho furt tlemila :lol: kazdy den jsme sli na cca hodinovou prochazku, nakoupit jidlo.. ale muj syn je hodny miminko, vydrzel v pohode lezet a koukat i kdyz jsem ho nechala a chvili treba uklizela nebo varila. Taky jsem hodne spala s nim, vzdycky jsme spolu meli odpoledni spanek a ja si zdrimla taky.. tim ze jsem byla u nej tak vydrzel spat i 2-3 hodky v kuse odpoledne.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 30.07.19 12:53

Chtelo by to ty metody moc nestridat, ono chvili trva nez na ne neco zabere, nez zjistej, ze dana vec je fine a vyhovuje jim, prestanou brecet. Nema hladoura? Je dusno jak prase, nevim jestli kojis nebo mas UM ale me ve 3tydnech taky rvala a zabrala treba i voda. Po sestinedeli se to srovnalo. Pokazdy na jeji spanek a nervani zabrala jina vec. Bylo to trochu na palici, te chapu uplne. Me treba neusla jinak, nez kdyz jsem byla v pololehu a ona na me lezela brichem dolu. Poklepavala jsem ji na zadku…to vetsinou zabralo vzdycky

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 30.07.19 14:51
@RockFous píše:
Co děláte s miminkama pres den kdyz zrovna nespí?

Kdyz mam tech deti vic, tak se s nimi daji hrat treba sachy. Akorat potvory lozi z policka do policka.

Váš příspěvek
Reklama