Co dovézt na návštěvu po dlouhé době?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
493
31.10.21 20:09

Co dovézt na návštěvu po dlouhé době

Ahoj,

po dvou letech konečně můžeme navštívit babičku, dědečka a tetu (bydlíme od sebe velmi daleko a kvůli covidu nechtěli návštěvy, raději jsme si volali) a ja si lámu hlavu, co za pozornost jim dovézt.. zatím mě napadá pro ženy kytice a pro dědu nějaké uzeniny.. nebo vůbec netuším. Vlastně nějak ani nevím, co mají radi.

Mate nějaké tipy, co by se dalo jako pozornost dovézt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
716
31.10.21 20:33

Mně teda nikdy návštěva kytici nedovezla. Volila bych spíš nějakou kvalitní čokoládu, víno, něco tvrdšího. Když budeš kreativní, tak můžeš třeba udělat domácí vaječný koňak, to se teď k tomuto počasí hodí. Dáš jen do lahví a můžeš jim je dát s pěknou mašlí. Šla bych nejvíc neutrální cestou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5206
31.10.21 20:36

Jsem pro čaje, kávu… potravinový koš z výběrových surovin.. něco co tě nenapadne si koupit jen tak.. maji toho dostatek v Lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20346
31.10.21 20:38

Hele já co vidím v okolí ty 60 niky… Alkohol, cukr, uzeniny fakt ne. Dneska je to sama cukrovka, dna, kolonoskopie…když jídlo, volila bych sýry, nějaké směsi oříšků apod. Místo kytky řezané, kytku do květináče. Možná knihu, oblíbené filmy na flashce, krém na ruce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
31.10.21 22:15

Kytka je super. Vždy ji ráda dostanu. A jinak, taková klasika je flaška s vínem. Nedělala bych z toho kovbojku. Někdy je přílišná kreativita na škodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
6.11.21 16:49

Pokud vábí s dědou netrpí nouzi, tak bych dovezla tu kvetinu a pro dědu třeba flasku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
8.11.21 14:09

Asi nějakou čokoládu, poptípade nějak dobré vínko pokud takové pijí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat