Co je lepší - zubní implantát nebo snímatelná náhrada?

15.4.21 07:29

Co je lepší náhrada

Co je lepší implantát nebo nějaká snímatelná náhrada? Dnes jdu na sourkomou kliniku tak sem zvědavá.. děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
853
15.4.21 07:44
@Kristýna1996 píše:
Co je lepší implantát nebo nějaká snímatelná náhrada? Dnes jdu na sourkomou kliniku tak sem zvědavá.. děkuji za rady

O cem pisete? O zubech? Tak predevsim bude velky rozdil v cene, pokud se bavime o “klapackach” a implantatech 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 07:44

@janikema90 ano myslím snímatelná nebo implantáty. Jasný v ceně rozdíl bude no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14793
15.4.21 07:59

No hlavně snímatelné zuby bývají na větší část chrupu nebo rovnou celou čelist. Pokud jde o jeden nebo dva zuby, řeší se to implantatem nebo můstkem. No ale pokud jdeš na soukromou kliniku, tak sis ji asi vybrala díky dobrým referencím a že jim důvěřuješ. Takže počkej na jejich vyhodnocení situace a návrhy řešení. btady se dozvíš jen všeobecné věci, které na tvůj případ nemusí vůbec pasovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 08:01

@nozu noo já vím.. mám z toho depky potřebuju i opravit zuby.. ano chybí nahoře celkem 3 a dole taky tak nějak nahoře mi nevyrostly ani dvojky mám jedničky a pak spicak rovnou stydím se za to ale chci s tím něco dělat.. děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14793
15.4.21 08:05

Hele to bude dobrý. Asi si příprav hodně peněz, ale půjde to. Do té přední strany chrupu bych volila spíš implantáty. Ono je tam ale také riziko, že se nemusí v kosti uchytit. To ti ale nikdo takhle na dálku neřekne. Ber to pozitivně, že se začne něco dít a už to bude jenom lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5114
15.4.21 08:06

Nejdůležitější je přehodnotit svůj vztah ke svému chrupu, řádná péče je dramaticky levnější, než následná sanace. A není to jen o vzhledu chrupu, nezdravé zuby mají mnohem širší dopad na zdraví člověka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 08:07

@nozu vepředu mám zuby chybí mi stoličky spíš.. vepředu jen opravit nemám žádné extra kazy velký.. to nee jen mám prý 3 hluboký říkala moje Zubařka proto jdu jinam tvrdí ze to nejde opravit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 08:07

@Zumpa ano já vím.. zanedbala sem to a chci to napravit.. snažím se.. a chci s tím něco udělat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
15.4.21 08:35

Ve vymene manzelek jsi uz byla??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5114
15.4.21 08:35

No, každopádně držím palec. Bude to běh na dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 08:39

@Kaileee zas tak hrozné zuby jako měli ve výměně nemám.. to vím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 08:40

@Zumpa to mi je jasný děkuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
24.4.21 14:44

Snímatelné zubní náhrady - dotazník pro absolventskou práci

Dobrý den, jmenuji se Tereza Hüttnerová a studuji obor diplomovaný zubní technik na zdravotnické škole v Karlových Varech.

Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku, který jsem sestavila pro použití ve své absolventské práci. Je určen lidem ve věku 40-100 let se zkušenostmi se snímatelnými náhradami. Veškeré dotazy jsou anonymní, slouží pouze pro účely absolventské práce. Vyplnění zabere max. 5 minut. Pomůžete dobré věci. Mockrát děkuji.

https://docs.google.com/…7GQ/viewform?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat