Co je možno převézt do Chorvatska?

2238
12.6.18 09:19

Co je možno převézt do chorvatska?

Zdravim, mam dotaz na ty, kteri maji zkusenost s cestovanim po vlastni ose do chorvatska. Je nejake omezeni pro to, co se smi a nesmi prevazet do chorvatska? Jde mi o bezne spotrebni zbozi. Pivo, alko, jidlo… nestopnou nas nekde na hranicich??? :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2621
12.6.18 09:26

@Brittana
Jsi v EU, můžeš vozit co chceš, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
177
12.6.18 09:41

My jsme toho táhli vždycky dost, ale do kufru nám nikdy nekoukali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35901
12.6.18 09:44
@Janina81 píše:
@Brittana
Jsi v EU, můžeš vozit co chceš, ne?

Nemůže, může pro vlastní potřebu. https://europa.eu/…index_cs.htm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1878
12.6.18 09:48

Těžko vás na cestě do Chorvatska zastaví a budou prohlížet zavazadla. Max. na cestě zpět, jestli nemáte v kufrech migranty. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2478
12.6.18 10:27

My vezeme vždycky hrozně moc piva :-D a nikdy s tím nebyl problém. Je to pro vlastní spotřebu. Jinak jídla vozíme málo, radši si nakoupíme tam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21441
12.6.18 10:40

Aktualni info ti da ministerstvo zahranici

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
12.6.18 11:59
@Jirka765 píše:
Těžko vás na cestě do Chorvatska zastaví a budou prohlížet zavazadla. Max. na cestě zpět, jestli nemáte v kufrech migranty. :nevim:

Zastavili nás několikrát a hrabali se nám ve věcech, naposledy před 3 lety :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
438
12.6.18 12:06

Řeknu vám k tomu jeden starý příběh. Před X lety jsme jako parta jezdívali na prodloužený víkend do Chorvatska. Ještě jsme ani nebyli v EU, takže už je to docela dlouho. Měli jsme „zásobovací dodávku“, která měla na palubě basy piva, krabice vína a i nějaká kořalka tam byla. V dodávce jeli dva lidi, my ostatní jsme jeli v několika osobákách. Chorvatští celníci se podívali do dodávky a když tu zásobu viděli. Tak se kluků zeptali " Nemáte toho málu?" Kluci se podívali do auta na celníky a v klidu odpověděli. „Jedeme jenom na víkend“. Celníci se zasmáli a pustili je úplně bez problému. Ale je pravda, že tenkrát na zásoby jinak chorvatští celníci, tak tolerantní nebyli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1878
12.6.18 14:38
@radkka píše:
Zastavili nás několikrát a hrabali se nám ve věcech, naposledy před 3 lety :roll:

Oni jsou v EU, ale nejsou v Schengenu. 8o Ale kdyby se mi hrabali ve věcech, tak bych se otočil a jel jinam. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
12.6.18 14:45
@Jirka765 píše:
Oni jsou v EU, ale nejsou v Schengenu. 8o Ale kdyby se mi hrabali ve věcech, tak bych se otočil a jel jinam. :think:

Tvoje věc :lol: Oni můžou hledat drogy. Asi jsme byli podezřelí, Češi bez piva a řízků :mrgreen:
Jezdili jsme přes Chorvatsko několikrát do roka a stalo se nám to tam víckrát. I našim přátelům.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie