Co k prvním narozeninám pro kluka?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16.5.22 22:06

Co k prvním narozeninám pro kluka?

Prosím poraďte co k prvním narozeninám pro kluka? Vůbec nevím, s holkou to bylo lepší 🤣 měla jsem nejdřív v plánu takové odráželo s jakoby tyčí že bych ho táhla a pak by se mohl sám odrážet ale to mě nějak přešlo když ani v kočárku moc nechce být. A těch interaktivních hraček a všeho je plno že nevím co :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54154
16.5.22 22:34

Mám skoro pětiměsíčního vnoučka a už teď se těším, jak k Vánocům dostane tuhle duhu.

https://www.agatinsvet.cz/…a-skladacka/?…

Malej má pěti…teda v roce bude mít vlastně už šestiletou ségru, která se moc těší, až mu bude tvořit stavby - a počítám mladej jí je bude radostně bourat. :dance:
A časem si začne skládat s ní, už jsme s vnučkou domluvené a duhu mám schválenou od ní i od dcery. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
16.5.22 22:58

Co tatrovka? Nestárnoucí klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 00:19
@Michell1991 píše:
Prosím poraďte co k prvním narozeninám pro kluka? Vůbec nevím, s holkou to bylo lepší 🤣 měla jsem nejdřív v plánu takové odráželo s jakoby tyčí že bych ho táhla a pak by se mohl sám odrážet ale to mě nějak přešlo když ani v kočárku moc nechce být. A těch interaktivních hraček a všeho je plno že nevím co :think: :nevim:

Ahoj,
náš syn měl 1.narozeniny teď nedávno a dostal knížky z edice minipedie od Svojtky, kostky Mega Block, takový vozíček s nářadím, který je jakokdyby chodítko co tlačí před sebou, odrážedlo funny wheels (ale to si ještě chvilku počká) a od známých dostal klasickou dřevěnou houpačku na zavěšení. Taky jsem přemýšlela o tatrovce, ale tu dostane asi spíš až na Vánoce. Pokud bude mít ten tvůj syn narozeniny teď někdy, tak by se dalo třeba dát mu bazének nebo něco co prostě teď v létě využijete. Co se těch interaktivních hraček týká, tak spíš ty co to dítko opravdu nějak rozvíjí, nějaký šroubování atd. (na to je dobrý třeba activity board). Osobně nejsem úplně zastánce takových těch strašně interaktivně se tvářících hraček, jako jsou třeba nějací mluvící plyšáci a tablety a podobně, ale asi je to individuální a záleží na tvých prioritách a co baví tvého syna :palec:
Přeji ať dobře vybereš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
17.5.22 02:40

Rozhodně tu velkou tatru, pokud ještě nemáte. Sice mám dcery, ale obě milujou v ní jezdit, teď se vozí i navzájem. A jako malé do ní obě nakládaly a vozily hračky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73302
17.5.22 05:35

Knizky s auty, auticka, garaz od hot wheels, malej si s ni pak hral od 15 mesicu nonstop a vsude ji nosil.

Pokud nevydrzi sedet, tak trikolku s tou tyci nedoporucuju, malej tam sedet nechtel, chtel litat nebo to sam tlacit. U nas to bylo k nicemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
17.5.22 05:48

Nějaké dřevěné šroubování, zatloukání, prostě jako malý ponk. Vláčkodráhu, Duplo, vkládací kostku, activity board, auta od Leny jsou dobrá a vydrží všechno. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
17.5.22 05:51

Náš dostal interaktivní hrací stoleček od Fisher Price a od rodičů tatrovku a byl spokojený. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
17.5.22 06:41

Koupili jsme activity board, jinak dostal hodne knizek od svojtka a od nasich stolecek a zidlicky. Ted ma 16 mesicu s zacina je hodne vyuzivat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
17.5.22 07:39

Nas dostal tohle a hraje si s tim doted (2,5)

https://www.mall.cz/…lny-kohoutek?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
17.5.22 07:59

Pikleruv trojúhelník. :mrgreen:
Rada naší fyzioterapeutky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 08:41

Tatrovku má slíbenou od babičky právě 😁 bazén bude mít taky u našich kde strávíme skoro celé léto právě. Zkusím se teda mrknout na ten aktivity board, nějaký ponk a autíčka. Má starší ségru (8) a nejdradši bere vše jí a jeho hračky ho moc nezajímají :D Odrážedlo funny wheels dostane spíš až na vánoce, nad tím už jsem taky přemýšlela právě. A u knížek si nejsem jistá moc :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
17.5.22 12:40

Taky se přidávám k Tatrovce, dostala ji dcera k prvním narozeninám a ještě ted po 5 letech obě děti využiji na písku a myslím ze dlouho ještě bavit bude :)
Jinak samozřejmě odrazedlo, jestli ještě nemáte je super nápad, pak nějaký větší auto na kterým se dá jezdit, my máme Bentley (dělalo se červený a bílý )
Hračky do vany, tema určitě nic nezkazite.
Každopádně se klonim k názoru, ze méně je více, zvlášť u prvních narozenin :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 14:08
@Any9 píše:
Taky se přidávám k Tatrovce, dostala ji dcera k prvním narozeninám a ještě ted po 5 letech obě děti využiji na písku a myslím ze dlouho ještě bavit bude :)
Jinak samozřejmě odrazedlo, jestli ještě nemáte je super nápad, pak nějaký větší auto na kterým se dá jezdit, my máme Bentley (dělalo se červený a bílý )
Hračky do vany, tema určitě nic nezkazite.
Každopádně se klonim k názoru, ze méně je více, zvlášť u prvních narozenin :D

Tatrovku dostane od babičky a dědečka. Odrážedlo mám v plánu na Vánoce. Teď je zbytečné ještě a na vánoce to bude akorát. Hraček do vany má až až po ségře. Nad tím autem jsem přemýšlela. Využili jste ho? I v tom roce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
17.5.22 20:03
@Michell1991 píše:
Tatrovku dostane od babičky a dědečka. Odrážedlo mám v plánu na Vánoce. Teď je zbytečné ještě a na vánoce to bude akorát. Hraček do vany má až až po ségře. Nad tím autem jsem přemýšlela. Využili jste ho? I v tom roce?

Auto u nás dostala dcera ke druhým narozeninám, takže syn ho podědil a jezdil na něm od doby, co se naučil sedet ;) nejdřív jsme ho vozili my a co dosáhl na zem, tak drandí sám :andel:
Je super, děti si s nim vyhrajou pořád, tohle je podle mě dobra investice a určitě už v tom roce by ho mohlo bavit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat