Zůstane miminku barva očí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Biasiol
Povídálka 24 příspěvků 08.08.19 16:46
Co myslíte? Zůstanou jí?

Ahoj všem maminkám, mám doma měsíční holčičku a má takhle krásně pomněnkově modré oči, chci se zeptat, zda některá vaše miminka měla podobná a zůstaly jim. Nebo jaký odstín by musela mít aby už neztmavly? Byla bych ráda, kdybych měla holčičku s takovými kukadly :srdce: Jinak myslíte že bude blond? Podle obočí to tak vypadá a vlásky jí taky světlají :potlesk: Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Sue2008
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 08.08.19 16:50

Většina novorozenců má takové :nevim: a jaké oči máte ty a otec dcery? Pokud oba modré, tak jí zůstanou, pokud ne, tak se uvidí…

bjetuschka
Kelišová 5100 příspěvků 08.08.19 16:51

Každý novorozenec má modré oči, barva se mění snad do jednoho roku - říká se to teda, ale třeba jedna moje dcera se narodila s tmavě modrýma očima, které jí začaly lehce světlat, pak šly do modro-šeda, pak byly modro-šedo-zelené a poslední tak cca rok si všímám, že opravdu už se barví hodně do zelena. Já jsem modrooká a tatínek je hnědooký. Druhá dcera-dvojče má pomněnkově modré.

Jaké oči máte vy rodiče?

bjetuschka
Kelišová 5100 příspěvků 08.08.19 16:52

Jo a té dceři, co se jí oči barví do zelena, už je 6, proto to píšu jako zajímavost, že i v tomhle věku se ta barva ještě mění.

unuděná
Echt Kelišová 8493 příspěvků 08.08.19 16:56

Drtivá většina dětí má po narození takové oči, takže určitě nezůstanou, budou se měnit. Teď je otázkou, jak. Z mé zkušenosti, pokud má mít dítě modré oči, tak zesvětlají poměrně brzy (naše děti už tak v půl roce měly barvu „finální“), pokud mají jít do hněda nebo zelena, tak trvá déle, než se „vybarví“. To samé vlásky, tmavé mívá hodně novorozenců. Moje sestra byla úplně černovlasá asi 3 měsíce, pak to vypadalo a už z ní byla blondýna. Naopak znám hodně blonďatých miminek, kterým vlasy ztmavly až skoro do černa.

Šáruší
Závislačka 4352 příspěvků 08.08.19 16:57

Tohle je miminkovsky modrá, takže moc nevěřím, že jí takové zůstanou. a z té tmavovlásky blondýnka taky spíš nebude

Prigionia
Kecalka 350 příspěvků 2 inzeráty 08.08.19 16:58

Oči se barví do cca 7-8 let věku dítěte. Má malá je měla přesně takové, teď je jí okolo roku a pomalu se jí tam začíná míchat taková zlato hnědá :kytka:

blueberryx
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 08.08.19 16:59

Dcera měla 5 let jasně modré oči a v 5ti letech ji zezelenaly. Vlasy se věkem také mění, u měsíčního mimina takové věci těžko odhadnes :nevim:.

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 08.08.19 17:05

Těžko říct vlasy většinou o něco ztmavnou v pubertě, oči se můžou změnit do 5 let.

sakota
Kelišová 5965 příspěvků 08.08.19 17:05

Světlé vlasy pochybuju, že z tohoto budou. U očí opravdu ještě moc brzy soudit. Moje děti - stejně jako téměř všechny - měly totožné a jsou modrooké. Nicméně já i manžel jsme modroocí také, takže není moc o čem. ;)

Janli
Echt Kelišová 9853 příspěvků 08.08.19 17:06

Dcerce se mění intenzita modré stále a to má pět. Prošla si škálou od tmavé, přes světlou až teď do modrozlaté. Barva u takhle malýho mimča se změní stoprocentně.

Lekninka91
Extra třída :D 10699 příspěvků 08.08.19 17:08

Kouknu do kristalovy koule, vydrz

zrnko
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 08.08.19 17:08

No je to 50:50 :lol:
Kdyby se menily je oci, ale zmeni se snad vsechno. Moje dite vypadalo prvnich 5 let uplne jinak. Nikdo cizi (a ani ono samo) nemuze uverit, ze jde o stejne dite. :)

Biasiol
Povídálka 24 příspěvků 08.08.19 17:11

Prosim vás, odpovídám na otázku jaké máme oči. Tak já mam zeleno hnědé a manžel modrozelene jako laguna, proste tyrkysove, fakt krasne, proto bych chtela aby je měla po něm. A mě pravé přijde ze prave jde do manžela, když si všimněte tak na fotce má okolo panenky trochu zelené manželovy barvy, tak se ji třeba dobarvi cele, doufam :nevim:

unuděná
Echt Kelišová 8493 příspěvků 08.08.19 17:11

Kamarád nám ukazoval fotky z dětství a nevěřili jsme vlastním očím. Ještě ve 3 letech byl blonďatý kudrnatý anděl (oči nevím, byly to ještě černobílé fotky) a v dospělosti je úplně černovlasý a má jasně modré oči. Kde to vzal, netuším :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama