Co na bolest a teplotu, když kojím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mellisa64
Stálice 56 příspěvků 17.11.18 20:14
Co na bolest a teplotu když kojím?

Ahoj, chci se zeptat plně kojím a udělal se mi zánět v zubu byla jsem na pohotovosti mám vodu na vyplach, nicméně kvůli kojení na žádný zákrok v blízké době nemohu.. Od osmicek je bolí hlava a mám teplotu, co pro plném kojení smím.. Zatím jsem si troufla na Paralen čípek, ale je psáno že kojící smí užívat jen jeden den :zed: když mě to nepolevi budu muset řešit jinak.. Díky moc

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 17.11.18 20:18

Mě napadl jedině nějaký znecitlivujici gel na zuby. Z prášku se smí asi jen ten Paralen.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49486 příspěvků 5 inzerátů 17.11.18 20:19

Paralen, brufen, klidne i vic dni. Smarja dyt brufen i paralen muzou i mimina, tak proc by byl problem kojici zena

Celeste97
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 17.11.18 20:20

Po porodu mě na bolestivé šití dávali Paralen tabletu co 4 hodiny :D brala sem ho asi 2 dny takhle, pak jeden denně :mavam:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 17.11.18 20:22

Ja po cisari kojici jsem brala Paralenu vic, dokonce mi radili i v porodnici dva rozkousat pokud je potreba. Ale urcite se muze vic za den, nekdo si dava i ibuprofen, ten bych ja asi dala jenom vyjimecne.

berua13
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 17.11.18 20:23

Mě v lékárně řekli klasiku Paralen nebo Panadol. Ale vzít dvě tablety, jedna je málo…

Mellisa64
Stálice 56 příspěvků 17.11.18 20:26

Děkuju Všem :srdce:
Pitomá osmička jeden zub a takové bolesti a lítání po doktorech :zed:

sediza
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 17.11.18 20:40

Udělejte si zásobu odstříkaného mléka, zamrazte a objednejte se na zákrok. Resp. takhle bych postupovala já..

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 17.11.18 20:45

Mně dětská doktorka řekla, že při kojení jedině Brufen, protože se nedostává do mateřského mléka, narozdíl od Paralenu.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49486 příspěvků 5 inzerátů 17.11.18 20:49
@Aduš8 píše:
Mně dětská doktorka řekla, že při kojení jedině Brufen, protože se nedostává do mateřského mléka, narozdíl od Paralenu.

dostává se tam oboje.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 17.11.18 20:54

@Aduš8 koukám, že se zase doktoři jednou shodnou… :zed: mně zase dovolili jen Paralen… :mrgreen:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 17.11.18 20:57

Mi taky říkali jedině paracetamol :nevim:

lll14
Kecalka 128 příspěvků 17.11.18 21:00

Určitě paralen, dávkovat dle váhy, tj. nad 50 kg 1,5 tbl, nad 65 kg 2 tbl az 4 krat za den s odstupen min 4 hodiny.

ShadowDancer
Kecalka 110 příspěvků 17.11.18 21:02

Paralen miminku neublíží. Já jsem teda v tomhle taková, že se snažím té chemii vyhýbat co to jde a Paralen jsem si vzala jen v nejvyšší nutnosti při zánětu prsu, kdy jsem se stěží dobelhala na záchod. Od porodu se mi jedna spodní zanítila.. Byla jsem i u zubaře, vyplachovala jsem peroxidem, do jednoho až dvou dnů bylo po zánětu. Před dvěma týdny se mi prořezávala spodní osmička, bolest jak prase, nemohla jsem jíst, mluvit, usmát se. Pomohla mi hřebíčková silice na ten zub, pomazat gelem co tu mám pro dcerku, chladit a hlavně počkat, do 5 ti dnů to odeznělo samo. Ale já toho vydržím dost. Pokud máš pocit, že to nedáš, dala bych si normálně Paralen, případně nadrtit Ibalgin a potírat zub. A chladit, chladit, chladit!!!

Kikulele
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 17.11.18 21:05

Jsem na tom stejne také plne kojím, a osmička dole dělá problém dvě noci jsem nespala protože byl víkend a šla jsem akutně k zubaři v pondělí sestra mě tam vmáčkla, doktor mě to vyskrabal až nevím kam bolelo to jako prase, dal mě tam cosi na znecitlivění a pak to něčím zaplácl budu to tak mit až do ledna kdy jdu na rentgen a uvidí se co dal.uz je to Teda dva týdny co jsem tam byla, ale to co mě tam dal tam mam mit 8-10tydnu. Jinak na bolest jsem si dala Paralen. EDIT: Ja tam Teda mela kaz.

Příspěvek upraven 17.11.18 v 21:07

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >