Co na nevolnosti v 6tt?

22.1.20 20:42

Co na nevolnosti?

Ahoj holky, prosím potřebovala bych poradit. Jsem 6tt a nejspíš jsem zakřikla “jak je fajn, že mi je dobře” :D.
Od pondělí mi je neskutečně zle, ale opravdu neskutečně. Kéž by to bylo jen ráno, jenže mně je zle od chvíle kdy vstanu až tak do 21:00 a opravdu už nevím jak si pomoci.
Piškoty, suché pečivo, lžičky coly… Vše jsem zkusila. Nejhorší na tom je, že mi je celé dny na zvracení, jsem slabá, ničeho schopna, ale zvracet mi nejde, aby se mi tím třeba ulevilo.
Nemáte nějaké rady, co například pomohlo vám? Děkuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7498
22.1.20 20:48

Známá měla Motilium, ale po poradě s lékařem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
22.1.20 20:49

S tim se neda delat asi nic, holt nekdo na to trpi vice a nekdo mene. zkus zazvorova lizatka, trosku mi pomahal i pomerancovy dzus. ale asi do 5. mesice mi bylo zle jako tobe-za cely den jsem snedla treba jen suchy rohlik, vecer cca po 10. vecer jsem se uz mohla normalne najist. musi se to jen prezit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 20:53

Me zachranila pani v lekarne, kdyz mi dala Emesin. Mela jsem pak klid cely den. Lizatka mi moc nezabiraly :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
22.1.20 21:00

Můžeš se zkusit poradit s doktorem. Ja bohuzel trpela cca od 6tt do 16tt a to jsem zvracela od rana do vecera. A nepomahalo na to nic :pocitac:

Pak byl klid a ted jsem 22tt a bývá mi během dne opet nevolno, ale naštěstí ted bez zvracení. Drzim pesti at je brzy lepe :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 21:10

Mě trochu pomáhaly žvýkačky. Hlavně po jídle. Ale stejně jsem zvracela do 25tt. Držím palce ať to brzy přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5421
22.1.20 21:15

@nikina1521 asi to nechce slyset, ale jediny, co mi pomohlo byl porod :lol:…a to jsem prozvracela dve tehotenstvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
22.1.20 21:16

Mně je zle doteď. (31.tt) :? Pomáhá mi studený sprite po lžičkách a strouhanka :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5421
22.1.20 21:21

@Zusanka to je dobry strouhanka :)…já mohla jen coca colu - tolik, co v tehotenstvi, jsem snad v zivote nevypila a k jidlu rohliky a mandarinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
22.1.20 21:21

Nic přežít léky si neber je to zbytečná chemie
Já to mám taky tak. Dokud drzis vodu rohlík tak je to v pohodě třeba bude lépe. Já jsem 13tt a stále bez zlepšení Peru se stím, ale musím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
22.1.20 21:28

Já zvracela do 14 týdne i 20× denne.. Pomohlo mi po malých lžičkách pít chlazené pivo. Bohužel jsem na to přišla až při druhém těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama