Co na rýmu 10dennímu miminku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 19.11.10 15:56
co na rýmu 10 dennímu miminku

ahoj zdravím všechny co mě čtou ale mam mali problemek a nevím co stím mam 10 chlapečka z nosiku mu neteče ale tak trochu mi chrčí při piti mlička a začal mi pčikat mužete mi poradit co stím moc děkuji

Reakce:

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 19.11.10 16:07

Ahoj, já bych se zatím moc neplašila, řekla bych, že to třeba ani rýma nebude. Miminka kýchají hodně často, čistí si tím nosík a to chrčení v nosíku při pití bývá taky běžné :wink: Zatím bych zkusila jen kapat Libenar nebo šplíchnout do nosíku Sterimare apod., zvednou matraci pod hlavičkou, aby byl prcek ve zvýšené poloze, zvlhčovat vzduch a uvidíš :wink:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 19.11.10 16:26

Ahojky,
musim souhlasit s fragolou to samé mi říkala doktorka, když malý chrčel při pití mlíčka a měl ještě furt škytavku a pčíkal … :kytka:

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 19.11.10 17:34

Novorozenci nemůžou mít rýmu - to mám od primářky z porodnice, respektive neonatologie.Chrče­ní je běžné, pšíkání taky, to je prý reakce na nové pachy..

jitina
Závislačka 2790 příspěvků 19.11.10 18:08

To chrci z toho mlika,ja jsem to mela u syna,taky jsem s tim sla k dr.a tohle mi rekla!Jinak,muzes dat libenar ci nejakou jinou morskou vodu,ale pokud muze dychat nosikem,tak bych zadne kapky nepodavala!Jinak od narozeni na rymu je nasivin!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >