Co na rýmu, nachlazení a jak použít odsávačku hlenů?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1322
13.9.11 13:57

Tymiánovou mast mám od Justu, dobrý nápad :palec: ale je to docela silné tak nevím, zkusila jsem namazat trošičku. No ale 37 st. není přece teplota. V nemocnici mi říkali, že teplota je až kolem 38. Tak nevím. A ten vysavač na plné pecky? Asi ano že.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10937
13.9.11 14:07
xxpetka píše:
Tymiánovou mast mám od Justu, dobrý nápad :palec: ale je to docela silné tak nevím, zkusila jsem namazat trošičku. No ale 37 st. není přece teplota. V nemocnici mi říkali, že teplota je až kolem 38. Tak nevím. A ten vysavač na plné pecky? Asi ano že.

já dávám na nejnižší výkon. :think:
no dobře, ale jak se ty cítíš když má 37stup. já tedy hůř než když mám 38-39. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1322
13.9.11 14:15

No právě jsem to dala na střední výkon a stejně to nic neodsálo. Jen trošku zepředu snoplíky :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10937
13.9.11 14:18

No tak prvně bych to pořádně prostříkávala a ono to časem povolí, nám to taky nechtělo nic odsát tak jsme prvně kapali a pak to šlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek