Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Tymiánovou mast mám od Justu, dobrý nápad
ale je to docela silné tak nevím, zkusila jsem namazat trošičku. No ale 37 st. není přece teplota. V nemocnici mi říkali, že teplota je až kolem 38. Tak nevím. A ten vysavač na plné pecky? Asi ano že.
xxpetka píše:
Tymiánovou mast mám od Justu, dobrý nápadale je to docela silné tak nevím, zkusila jsem namazat trošičku. No ale 37 st. není přece teplota. V nemocnici mi říkali, že teplota je až kolem 38. Tak nevím. A ten vysavač na plné pecky? Asi ano že.
já dávám na nejnižší výkon. ![]()
no dobře, ale jak se ty cítíš když má 37stup. já tedy hůř než když mám 38-39. ![]()
No právě jsem to dala na střední výkon a stejně to nic neodsálo. Jen trošku zepředu snoplíky ![]()
No tak prvně bych to pořádně prostříkávala a ono to časem povolí, nám to taky nechtělo nic odsát tak jsme prvně kapali a pak to šlo.