Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojte, jsem poprvé těhotná, teprve na začátku a už teď cítím jak se mi natahuje břicho, pár stríí mám jak jsem dříve zhubla 10 kg a víc nechci, zároveň jsem atopik a moc umělé krémy a tak nemusím. Vyhovuje mi Two cosmetics, tak jsem od nich zkusila olejíček, máte s tím nějakou zkušenost nebo co vyhovuje Vám? Díky moc za rady ![]()
@Niffu mela jsem od Weledy olejicek. Za me super! Mazala jsem 2× denne - hlavne ke konci. A mne navic krasne vonel
Akorat jsem zanedbala boky (madla lasky) a jak jsem pribrala, tak na kazdem mam asi 2-3 male strie. Uz jsou ale blede a temer neviditelne, takze dobry
Ale tak pro priste a tip ode me - mazat bricho, madla lasky pekne vsude a i stehna, boky a za me i prsa.
Jinak tu tvou kosmetiku neznam.
Používala jsem u dcery, aj teď u syna používám produkty od Just ![]()
@Niffu bambucke máslo, za mě funguje skvěle, jsem atopik a málo co mi sedí. Končím 8. Měsíc a zatím ani jedna jizvička.
Ahoj, používám krém od Dr. Maxe, mažu 1× až 2× denně. U mě funguje jsem ve 27. tt.