Reklama

Co na Vánoce pro 4-5 leté?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kruel
Kecalka 222 příspěvků 21.09.18 09:17
Co na Vánoce pro 4-5 leté?

Ahojte, vím že pro některé je ještě brzo. Ale já si spočítala že do Vánoc mi zbývají už jen 2 výplaty, ze kterých musím nakoupit vánoční dárky.
Mám dceru 4,5 roku a vůůůůbec nemám jediného tipa na dárek pro ni. V hračkářství by chtěla všechno možné, ale vím že si s tím hrát stejně pak nebude.
Tak mě jen zajímá, zda už máte někdo něco nakoupeno, nebo poradíte nějaké tipy na dárky pro takto staré děti :kytka: Nebo s čím si nejvíce vaše děti v tomto věku hrají? ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

_0812_
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 21.09.18 09:26

@kruel dcera 4 roky, chci kupovat Albi kouzelné čtení, Duplo…

mopy
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 21.09.18 09:29

@kruel Ahoj, doma mam skoro rovnako staru dceru. A co ju bavi, s cim sa hra? Neviem, co chces v nej podporovat.

Tu nasu bavi tolko veci, ze pre mna je problem kupit malo :) i ked je to zbytocne…rada tancuje na DVD (Ferda mravenec, Medvedik Pu, Vcielka Maja, Mickey Mouse), miluje modu a saty, kresli rada, nalepky. Vselijake pohybove veci na zem ma rada, ako cesticky, ktore si stavia v obyvacke. Zamysli sa :) ja jej vzdy nieco aj na male narodky - 4.5 roka, co bude mat koncom oktobra, tak idem do M&S a vykupim Peppu Pig, alebo nieco z jej imaginarnych kamaratov. hehe

Jannys
Kelišová 6316 příspěvků 21.09.18 09:30

Já tedy řeším kluky 6 a 3 roky.
Ale u nás se bude kupovat Albi tužka 2× k tomu knížky, lego, vláčky atd.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 21.09.18 09:32

Dcera loni dostala velkou sadu modelíny s různými vykrajovátky a tak, knížku, puzzle.
U babičky měla duplo zoo. S panenkami si nehraje, ráda tvoří.
Kolo dostala na jaře k narozeninám, v plánu je také koloběžka…
Jo a asi nějaký to triko s oboustranými pajetkami, to v naší školce děsně frčí…

123Soňa
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 21.09.18 09:34
@_0812_ píše:
@kruel dcera 4 roky, chci kupovat Albi kouzelné čtení, Duplo…

O tom albi čtení jsem také uvažovala- kterou knihu chceš konkrétně?

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 21.09.18 09:38

Náš starší bude po Vánocích mít akorát 4 roky. Dostane nejspíš kolo, další sadu kolejí nebo lega, omalovanky, razítka, domino. Dohromady s bráchou dostanou žíněnku.

kruel
Kecalka 222 příspěvků 21.09.18 09:40

@_0812_ A není lepší už třeba klasické lego? třeba lego friends? :think:
A jakou knížku k té tužce zvolíte?

123Soňa
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 21.09.18 09:47

@kruel Dcera si stále hraje s duplem, má ráda zvířátka- lesopark, zoo…
ani nevím, jestli jsou i klasická lega se zvířátky :think:
Ale já mám ještě ročního syna, tak využijem ještě dlouho…

terinka4444
Hvězda diskuse 67101 příspěvků 21.09.18 09:53

No jasně, já už mám spoustu nakoupeno. Těžko se radí, s čím si dcera hraje ráda? Moje druhorozená od těch 4 let ujíždí na koních od Schleichu. Albi čtení máme doma, se všema knihala a nijak je to nechytá, vytáhnou to jednou za uherák. Má třeba ráda draky, takže tady za super cenu https://www.mall.cz/…cek-plaminek?… už ho mám doma :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 67101 příspěvků 21.09.18 09:55
@kruel píše:
@_0812_ A není lepší už třeba klasické lego? třeba lego friends? :think:
A jakou knížku k té tužce zvolíte?

ve čtyřech letech lego friends ani elves sama nepostaví. Duplo jo a jsou hezké sady.

Pipi 00
Závislačka 2771 příspěvků 21.09.18 09:58

Dcera bude mít o Vánocích skoro 5, pak ještě v lednu narozeniny. Lego junior, nějaký poník, knížka, modelína. Lego Junior jakž takž dá.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 21.09.18 10:02

syn dostal k Albi tužce Dinosaury a atlas světa.
Ten Atlas si myslím, že by se líbil i holce, něco se i přiučí, je to moc pěkně udělaný :palec:
Lego záleží, jak je dítko šikovný, náš ve čtyřech ty malý kousky nedal, v pěti a půl, šesti jo…

Jinak já osobně nechávám dítko psát dopis Ježíškovi (čtyřletý kreslil obrázky) a pak nakoupila podle toho ;) Aspoň bude mít pocit, že dostal to co si přeje :jazyk:

Jinak syn okolo čtyř let dostal myslím kolo, nějaký pracovní sešity malovací (hrozně ho to bavilo), vláčkodráhu a modelínu.

kruel
Kecalka 222 příspěvků 21.09.18 10:05

@terinka4444 Teda tak ten drak je super! To se mi moooc líbí a mohlo by i dceři, děkuji ukládám si :palec: :kytka:

Mrknu teda ještě na lego junior…Mám právě strach ještě kupovat duplo :think: aby to za rok neleželo ve skříni. Z klasického lega už si nějaký ten domek nebo ohradu pro žvířátka postaví :nevim:

luci.no
Kecalka 338 příspěvků 21.09.18 10:09

Co nějaký hlavolam nebo hru? To přinese Ježíšek u nás ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >