Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Stačí do google zadat exkurze škola poslanecká sněmovna a klinkout na obrázky ![]()

@Pohledná píše:
@free333 Jednou jsem to zkusila s divadlem a učitelka mi napsala ze to co měl na sobě bylo nepřijatelné. Měl tepláky a triko u kterého jsme řekli že bude nosit max. doma Takže mu moc nevěřím
At se poradí se spolužáky a koukne na net, určitě budou nějaké fotky, jsou online přenosy.
Ať jde v tom, co nosí do školy. Vždyť je to tam horší než čtvrtá cenová.
@Mariane.B no, pokud nosí do školy tepláky, tak to moc vhodné nebude. Jinak ale s tebou souhlasím. Stačí slušné, čisté a neroztrhané oblečení.
Nejde tam pracovat, ale na prohlídku jako do muzea, takže je to úplně jedno přeci ![]()
Doporučila bych mu džíny a košili. Co si nakonec vezme na sebe, je na něm, nestála bych nad ním jako hlídací pes ![]()
@Semtex píše:
Nejde tam pracovat, ale na prohlídku jako do muzea, takže je to úplně jedno přeci
No, úplně ne, v teplakach mi neprojde vhodné jit ani do toho muzea, ale kalhoty a triko ok.