Co pomůže na obarvené prádlo?

156
11.1.21 14:18

Co pomůže na obarvené prádlo?

Holky Prosím pomozte mi včera jsem vyzvedla balíček pro dceru v něm byly tři bílé svetříky dvě halenky šaty punčocháče a pyžama všechno ve světlých barvách. Dneska jsem dala prát prádlo a omylem se mi tam někde zapletla černá kožená rukavice no hrůza při vytáhnutí prádla jsem myslela že asi umřu všechno je zabarvené potřebuji nutně poradit jestli to půjde nějak zachránit? Omlouvám se za chyby pisu v rychlosti… byl to celkem balik penez ale nejvic me mrzi ze to nemela ani jednou na sobě :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10002
11.1.21 14:40

@Ejdrinnka v DM prodávají něco na omylem obarvené prádlo, jen nevím jak se to přímo jmenuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8311
11.1.21 14:54

@Ejdrinnka mě nejlépe funguje namočit na několik hodin do perkarbonátu (dá se koupit např. v bezobalovych obchodech nebo i v DM, kde ho ale mají hodně předražený).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
11.1.21 14:56

Na bílý zkus savo, jinak pomáhá koš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1630
11.1.21 15:44

Odbarvovač na omylem obarvené prádlo

(Tak se to přímo jmenuje, smrdí to příšerně, ale fakt pomáhá :palec: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
11.1.21 18:52

Souhlasím, odbarvovač je super, už se nám něco podobného párkrát stalo a vždycky zabral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
12.1.21 20:46
@Semtex píše:
Odbarvovač na omylem obarvené prádlo(Tak se to přímo jmenuje, smrdí to příšerně, ale fakt pomáhá :palec: )

PŘÍMO dneska jsem to použila a 90% věcí jsem zachránila. Zrovna jeden bílý svetr z merino vlny se zničil je pořád tmavý asi ho zkusím obarvit… ale dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1630
12.1.21 20:58
@Ejdrinnka píše:
PŘÍMO dneska jsem to použila a 90% věcí jsem zachránila. Zrovna jeden bílý svetr z merino vlny se zničil je pořád tmavý asi ho zkusím obarvit… ale dekuji

Ale tak to super :palec: :dance: svetriku je skoda, ale třeba to obarveni zafunguje ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat