Kolik vyjde bydlení na měsíc?

Anonymní
10.1.21 02:30

Kolik vyjde bydlení na měsíc?

Asi bych to upravil protože mě hodně lidí nepochopilo vím jaké mám ja měsíční výdaje zajímalo by mě spíš co všechno se měsíčně musí platit abych si mohl udělat nějakou představu kolik ten pronajem vlastně vyjde. Dokážu najít nájmy atd spíš nevím co všechno je k tomu.

Příspěvek upraven 10.01.21 v 11:38

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6114
10.1.21 03:14

Kdyz nejsi ani schopny se podivat na ceny najmu. Tak se radsi nikam nestehuj.

A pokud jsou vase prijmy dohromady 20tis, tak to tezce zalezi, co je pro tebe „slusne ziti“. Ale na vyskakovani to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
10.1.21 03:20

Mrkni na sreality.cz, reality.idnes.cz, apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
10.1.21 05:24

Jakože dohromady budete mít 20 000, nebo že jste za bydlení ochotní dát 20 000? Nájem do 20 000 seženete v pohodě… Pokud máte dohromady 20 000, tak byste za nájem (včetně poplatků) neměli dávat víc jak 10 000… I tak se asi vejdete, nevím jak 2+1 (celkem mně pobavilo, že to považujete za malý byt, znám dost lidí, co v tom bydlí s celou rodinou), ale garsonku -nebo spolubydlení - určitě seženete. Jako první byt mi garsonka přijde adekvátní, stejně člověk v těch 20 je furt venku, ve škole/v práci, na brigádě, za kulturou atd. Doma prakticky jen spí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
10.1.21 05:35

S 20 tis. vyzijete,,, ale žádná slava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
10.1.21 06:16

Bych otevřela sreality.cz nebo jiný web, naklikala si tam svojí představu a měla jasno.
A těch 20k je trochu údaj o ničem. To vydělá chlap hrubého? Nebo je to částka čistě na bydlení? Bude muset poplatit vše a ještě nečekat finanční spoluúčast od té přítelkyně, kterou si tam nastěhuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
10.1.21 09:26
@Dicentra27 píše:
Bych otevřela sreality.cz nebo jiný web, naklikala si tam svojí představu a měla jasno.
A těch 20k je trochu údaj o ničem. To vydělá chlap hrubého? Nebo je to částka čistě na bydlení? Bude muset poplatit vše a ještě nečekat finanční spoluúčast od té přítelkyně, kterou si tam nastěhuje?

Hrubého snad ne probůh :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
10.1.21 09:32

Určitě se podívat na nějaký sreality.cz apod. Předpokládám, že drahá se bude též aktivně finančně podílet. Možná by do začátku stačilo aj spolubydlo taky s nějakýma mladýma :nevim: Já když šla od našich, tak přes 300 km daleko a na spolubydlo :lol: Hele neboj, projdi si ty weby, sedněte spolu k tomu a hlavně si zajistit pravidelný příjem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
10.1.21 09:51

Tak když seženeš nájem za 10 tis se vším, tak dáš 5tis. Ty a 5tis. Přítelkyně a zbyde ti 15 tis. Snad víš kolik ti stačí na měsíc a jaké máš další výdaje :think:
Nechápu tvůj dotaz, snad si umíš spočítat jak vyjdete :mrgreen: Přijde mi celkem zbytečné začínat ve 2+1. Zbytečně vyhozené peníze jestli neplanujete založit rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14875
10.1.21 10:36

Budeš musít začít počítat příjmy a výdeje.

Budete se muset s partnerkou začít bavit o tom jaké máte příjmy a za co je utratíte.

No a budete se muset podívat co se nabízí. Pokud nebudete chtít jít do nějakého spolubydlení, tak taky budete muset mít ušetřeno na kauci - tedy zaplacen několika nájmů předem, ze kterých se hradí příapdné škody nalezené po té, co se odstěhujete jinam.

https://rozbiteprasatko.cz/…ny-rozpocet/

https://www.living.cz/…-nim-poprat/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1313
10.1.21 10:41

V Kladně pocitej s velkým štěstím garsonku i s energiemi za 11000, realne i 14000. 2+1 od 13000 vys. Pokud ma prijem i přítelkyně podobný jako ty, zak bych se toho nebala. Jinak ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1839
10.1.21 10:51
@listento píše:
Jakože dohromady budete mít 20 000, nebo že jste za bydlení ochotní dát 20 000? Nájem do 20 000 seženete v pohodě… Pokud máte dohromady 20 000, tak byste za nájem (včetně poplatků) neměli dávat víc jak 10 000… I tak se asi vejdete, nevím jak 2+1 (celkem mně pobavilo, že to považujete za malý byt, znám dost lidí, co v tom bydlí s celou rodinou), ale garsonku -nebo spolubydlení - určitě seženete. Jako první byt mi garsonka přijde adekvátní, stejně člověk v těch 20 je furt venku, ve škole/v práci, na brigádě, za kulturou atd. Doma prakticky jen spí…

Ale on tam nic o tom, že 2+1, považuje za malý byt, nepíše..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 12:55

No, u nás v Rakovniku vyjde garsonka od 11 tisíc.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat