Potřebuju se někde vypsat

Anonymní
10.1.21 18:02

Potrebuju se někde vypsat

Ahoj lidi, je mi 19, brachovi 20, oba ještě studujeme a bydlime u rodičů, jde ale o to, ze já svého bratra nesnasim protože mluví sproste s mamou, neustále se hádají a on ji klidne řekne “drz hubu” to co pro nej vsechno udelala a děla si vubec nezaslouží, moc ji to boli a mě taky když to posloucham, stydim se za nej, nejradši bych ho už zabila, ke mne se taky chová hnusne, tata ten mu nikdy nic neřekne, buďto to jenom posloucha nebo rekne” buďte už ticho!”. Já když už mi teda něco rikam tak je to to samy, od nikoho si nic neda říct, chci pryč z domu už, za anonym se omlouvam.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
269
10.1.21 18:03

To bude výchovou, s tím nic neuděláš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
10.1.21 18:19
@MarketaC4 píše:
To bude výchovou, s tím nic neuděláš. :nevim:

To si teda tak úplně nemyslím. Mám 3 sourozence, vsichni tři jsme k mámě byli vždycky normálni, slušný, a jediná jedna čtvrtá sestra se chovala jak zakladatelcin bratr. Sestra není z nás nejstarší, ani nejmladší, vychovavany jsme byli dle mě všichni stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 18:22

@mackA159 taky jsem byla vychovávána stejně jako on, ale já se takhle nechovam..nechapu, jak si to muže dovolit, je mi z toho zle

• Citovat
  • Nahlásit
262
10.1.21 18:24

Taky v tom může být fet a nebo nějaká psychická porucha. A co ho zkusit úplně ignorovat. Dělat, že je neviditelný. Říct mu, že je ti uplně ukradenej a neexistuje pro tebe. Nenechat se vyprovokovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 18:25

@Psylocke dobrý napad, no na fetovani nemá peníze, spis ta psychická porucha to bude

• Citovat
  • Nahlásit
6829
10.1.21 18:29
@Anonymní píše:
@Psylocke dobrý napad, no na fetovani nemá peníze, spis ta psychická porucha to bude

A nebo je proste sprosty hovado :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 18:44

@Cenarius je, a taky chamtivej

• Citovat
  • Nahlásit
1519
10.1.21 18:45

Řešením by bylo, aby rodiče bratrovi sdělili, že je dost starý na to, aby žil sám. Zjevně má pocit, že je velmi dospělý, když se takto baví s vlastní mámou. Tak ať to dokáže a žije jako dospělý. Vůbec bych se nerozpakovala ho vyrazit, kdybych byla jeho matka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
10.1.21 18:51
@DeeDee.518 píše: Řešením by bylo, aby rodiče bratrovi sdělili, že je dost starý na to, aby žil sám. Zjevně má pocit, že je velmi dospělý, když se takto baví s vlastní mámou. Tak ať to dokáže a žije jako dospělý. Vůbec bych se nerozpakovala ho vyrazit, kdybych byla jeho matka…

Na to ale musíš mít koule. Tady se oba rodiče chovají strašně submisivně. Chlapec se chová přesně podle hesla: Čím víc se s h*ovnem mažeš, tím víc smrdí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
10.1.21 19:02
@mackA159 píše:
To si teda tak úplně nemyslím. Mám 3 sourozence, vsichni tři jsme k mámě byli vždycky normálni, slušný, a jediná jedna čtvrtá sestra se chovala jak zakladatelcin bratr. Sestra není z nás nejstarší, ani nejmladší, vychovavany jsme byli dle mě všichni stejně.

Výchova opravdu není všemocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3252
10.1.21 19:11

A jak se k mámě chová táta? Nemuze to mit od něj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
10.1.21 19:12

Ciste za me, co muzete udelat. Naucit se asertivni komunikaci, vytycit hranice, nenechat se stahovat do hadek.

Mama by mohla bratra upozornit, ze pohar pretekl a dat mu posledni sanci k sebereflexi. Upozornit, ze ma-li problem, je na miste o tom spolecne slusne a uprimne komunikovat a hledat reseni.

Paklize nedojde ke zlepseni, bratra vystehovat. Samozrejme by s timto postupem mel byt predem seznamen. V pripade vystehovani bych mu jen zamavala sateckem a rekla, ze to byla ciste jeho volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
10.1.21 19:21
@Cenarius píše:
A nebo je proste sprosty hovado :palec:

Jo no, dnes je všechno porucha a vymalováno. V tomto případě si myslím, že je hoch spíš mistr světa a obyčejný hulvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 19:39

@welovefashion tata se takhle fakt nechova, jo někdy se hádají ale to je normální, nikdy s ni ale nemluvi jako muj bracha..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat