Co potřebuji, abych mohla učit v MŠ?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@thrisamanx tak to po vas chteli neco, co mit nemusite, kdyz nechcete…samozrejme se vam zvedne plat s VS
v zakone to fakt neni…dokonce s mamkou je ucitelka, co ma jen stredni pedagogickou skolu a vyjimka to teda neni ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kukacka123 Ok, já mluvím jen z vlastní zkušenosti. Po všech mých kamarádkách VŠ požadujou, já mohla dělat pouze asistentku. A když jsem něco hledala, všude v inzerátech prostě požadovali vš, málokdy jim stačila maturita. A má teta si vš musela dělat po 30letech zkušeností, i když maturitu měla. Jinak by musela jít.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@thrisamanx chteli to pred nekolika lety schvalit, ale v zakone to neni. Muze to byt jen pozadavek dane MS ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tichošlápek píše:
Stačí střední škola, ale to ti zabere delší čas než se udělat bc
2r. zabere dalkove druha maturita, Bc. 3r. a ano staci stredni pedagogicka skola.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jako já tomu prd rozumím… Ale dcera chodila do soukrome MS a na hudební nástroj uměla jen jedna učitelka z 6ti.
. Neměli ani pedagogické vzdělání ale pouze nejake zdravotní(rychlokurz) nebo tak něco. Tenkrát se to řešilo na Facebooku že tam dělají učitelky bez vzdělání pedagogickeho a nikdo to neřešil protože to splňovalo normy MPSV
snad tu zkratku píšu dobre ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit