Co přítelkyni k narozeninám

Anonymní
8.2.17 21:56

Co přítelkyni k narozeninám

Potřebuji radu. Přítelkyně bude mít 18. narozeniny a já vůbec nevím, co jí koupit. Mně je 23, takže si můžu dovolit i dražší dárky. Jenže mi přijde, že chce a má jen samé drahé věci, je od rodičů trochu rozmazlovaná, nikdy nepracovala. Tak mi prosím poraďte třeba i nějaké konkrétní darky, ktere by ji mohly udelat radost. Jinak obcas na forum zabrouzda, proto radeji anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6582
8.2.17 21:58

Sehnala bych jí brigádu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
8.2.17 22:01
@Ester13 píše:
Sehnala bych jí brigádu 8)
:lol: dobrý
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3354
8.2.17 22:03

Určitě by měla radost z osmnácti růží, nebo z nějakého šperku vyrobeného na míru. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
8.2.17 22:05

Dej ji nejaky zazitek, pokud ma vsechno tak tu tezko budem neco vymejslet… spolecna vecere v dobre restauraci, nejaky welnes, k tomu bych dala neco osobniho, nechat zaramovat vasi spolecnou fotku a podobne. Aspon me by to potesilo vic jak nakej luxusni dar za tisice :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23082
8.2.17 22:08

No a co ona chce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.17 22:11

No, moc si jí nerozmazluj, ať si zvyká na realitu :mrgreen: Dala bych něco originálního. Žádný luxus dárek. Pronájem chaty s krbem na víkend někde na břehu jezera (rybníka, jakýkoliv vodní plochy), dát jí tam růže, naservírovat večeři, svíčky, šampaňský…a dárek třeba prstýnek. Nebo náušnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.17 22:13

Tak třeba 18 růží, šperk, parfém
Nějaký welnes, společná večeře. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5039
8.2.17 22:17

K osmnáctinám jsem od přítele (teď manžela) dostala puzzle s naší fotkou. Byl to jeden z nejhezčích dárků co jsem od něj dostala. A to má talent na vymýšlení krásných dárků. Je zvláštní, že jde většinou o drobnosti, ale takové které potěší a dlouho se na ně s láskou vzpomíná :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23082
8.2.17 22:17
@Borůvka1990 píše:
No, moc si jí nerozmazluj, ať si zvyká na realitu :mrgreen: Dala bych něco originálního. Žádný luxus dárek. Pronájem chaty s krbem na víkend někde na břehu jezera (rybníka, jakýkoliv vodní plochy), dát jí tam růže, naservírovat večeři, svíčky, šampaňský…a dárek třeba prstýnek. Nebo náušnice.

Jasne, a pristi rok auto, nejaky mensi, at ji hned nerozmazli, zadny luxus :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
8.2.17 22:18
@pikola píše:
Jasne, a pristi rok auto, nejaky mensi, at ji hned nerozmazli, zadny luxus :jazyk:
:potlesk: Asi tak :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.17 22:24
@pikola píše:
Jasne, a pristi rok auto, nejaky mensi, at ji hned nerozmazli, zadny luxus :jazyk:

Jako proč? Zážitky, chvíle strávené spolu o romantických chvilkách se přece nevyváží penězi. Welnes, drahý restaurace atd je blbost, ale chatka (teď v zimě za pár korun, pokud to není na horách), večeři nachystá sám a drobný šperk nestojí majlant. No ne? Však je možný, že si to budou pamatovat celý život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
8.2.17 22:25
@Borůvka1990 píše:
Jako proč? Zážitky, chvíle strávené spolu o romantických chvilkách se přece nevyváží penězi. Welnes, drahý restaurace atd je blbost, ale chatka (teď v zimě za pár korun, pokud to není na horách), večeři nachystá sám a drobný šperk nestojí majlant. No ne? Však je možný, že si to budou pamatovat celý život.

pokud je rozmazlená tak jí tohle stačit nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23082
8.2.17 22:26
@Borůvka1990 píše:
Jako proč? Zážitky, chvíle strávené spolu o romantických chvilkách se přece nevyváží penězi. Welnes, drahý restaurace atd je blbost, ale chatka (teď v zimě za pár korun, pokud to není na horách), večeři nachystá sám a drobný šperk nestojí majlant. No ne? Však je možný, že si to budou pamatovat celý život.

Tak asi ji nepozve do chatky s palandou a neda ji buzuterii, ne? To neni zase podle mne uplne levny darek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.17 22:50

A ptal ses jí co by chtěla? Myslím že více ocení když jí splníš nějaké její přání než bys jí překvapil třeba něčím na co zrovna nemusí mít náladu (bráno s rezervou) nebo to nevyjde podle tvých představ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama