Reklama

Mám dělat překvapenou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 20:27
Mám dělat překvapenou ?

Holky, zcela náhodou jsem se dozvěděla že mi rodina chystá oslavu. Mám tento týden narozeniny a oni mají přijít mi popřát ale mělo to být překvapení..co teď? Mám dělat překvapenou! Nebo jim to říct? Jenže mám chuť něco připravit.. chlebíčky, jednohubky.. a atd.. jenže to bych jim to pak zkazila.. Alespoň si pořádně uklidím byt :D Ale co ten zbytek? Mám úplně tendenci jit zítra na nákup, nakoupit jídlo..alkohol.. a atd.. co dělat?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 07.02.17 20:29

Kdyz chystaji oslavu urcite mysli i na pohosteni neresila bych a uzila si to max upect babovku jako normalne a delat prekvapenou :mrgreen:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 07.02.17 20:29

Jestli to umíš, tak překvapenou hrej, ať mají radost. ;) Na mě by to poznali, neumím se přetvařovat, ani lhát. :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 12902 příspěvků 07.02.17 20:31

Pokud ti rodina chystá oslavu, a má to být překvapení, pak jistě zahrnou do toho i pohoštění. Nechala bych to na nich, a dělala bych překvapenou, ať mají radost. ;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 07.02.17 20:31

J8 bych hrála překvapenou, ať mají radost. Ukliď normálně, to by jsi stejně určitě dělala.

kvaček
Extra třída :D 13418 příspěvků 07.02.17 20:34

Neděla bych nic a užívala si toho, že ti chce rodina udělat překvapení.. Max bych si pouklízela byt a náhodně koupila nějakou láhev něčeho, ale víc nic..
Víš jak já se stresuju, když mám svoje narozeniny a ohlásí se sama tchýně, tchán, přijede s nima i švagrová spřítelem a jsou u nás od oběda do večera, co mi to dá příprav a z narozenin mám prd :nevim: :mrgreen:

Stevia
Závislačka 3562 příspěvků 07.02.17 20:34

Určitě dělej překvapenou a buď ráda, že na tebe tolik myslí a organizují se…Pro svůj klid něco nakup a schovej, pokud bude potřeba, tak máš z čeho brát.
Je skvělé, že máš kolem sebe tak hodné lidi, nezkaž jim tu radost ;)
A všechno nejlepší :kytka:

Příspěvek upraven 07.02.17 v 20:36

kvaček
Extra třída :D 13418 příspěvků 07.02.17 20:36

A můžu se zeptat, jak to víš?? :)

Lendeš
Kelišová 5151 příspěvků 07.02.17 20:38

Nechystala bych nic, když plánují oslavu, tak určitě i s pohoštěním. A nic bych nehrála, asi bych reagovala jen v duchu „jee, vy jste hodní“ ale žádné přetvařování ve stylu „to jsem vůbec nečekala“.

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 20:39
@lleennttiillkkaa píše:
J8 bych hrála překvapenou, ať mají radost. Ukliď normálně, to by jsi stejně určitě dělala.

Tak já uklízím každý den takže ano.. to by jim divně nepřišlo.. spíš řeším to pojištění..pití alkohol… :roll:

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 20:40
@kvaček píše:
A můžu se zeptat, jak to víš?? :)

Brácha se nechtěně prokecl.. ale snažil se to hodit do autu.. Jenže mi do sebe zapadli další okolnosti..

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 20:41

Tak jestli ti to půjde, tak hrej překvapenou a uděláš jim radost :) a když ti chystají oslavu určitě mysli i na pohoštění. Takže ty si to pouze užívej

amylon
Kecalka 249 příspěvků 07.02.17 20:44

Asi se ptám hloupě, ale co je na tom překvapující, že ti přijdou popřát? My si přejeme vždycky, dárky si také dáváme. Takže já automaticky předpokládám, že někdo přijde a mám dobroty nachystané. Nějak si to překvapení neumím představit.

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 20:46
@amylon píše:
Asi se ptám hloupě, ale co je na tom překvapující, že ti přijdou popřát? My si přejeme vždycky, dárky si také dáváme. Takže já automaticky předpokládám, že někdo přijde a mám dobroty nachystané. Nějak si to překvapení neumím představit.

ymy jedeme na mé narozeniny pryč.. a tak to udělají dříve..aby to nevěděla a byla překvapena..

kvaček
Extra třída :D 13418 příspěvků 07.02.17 20:51

@mixit24 tak to máš dobré u nás se taky konají překvapení.. Že přijede xx lidí mi přát, jak jsme psala manželova rodina, taky je to překvapení, takže nic nemám, uklizeno taky žádná hitparáda, ale očekávají, že budu hostit já no :mrgreen: ale je to oslava a překvapení, že přijeli

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama