Mám dělat překvapenou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 20:27
Mám dělat překvapenou ?

Holky, zcela náhodou jsem se dozvěděla že mi rodina chystá oslavu. Mám tento týden narozeniny a oni mají přijít mi popřát ale mělo to být překvapení..co teď? Mám dělat překvapenou! Nebo jim to říct? Jenže mám chuť něco připravit.. chlebíčky, jednohubky.. a atd.. jenže to bych jim to pak zkazila.. Alespoň si pořádně uklidím byt :D Ale co ten zbytek? Mám úplně tendenci jit zítra na nákup, nakoupit jídlo..alkohol.. a atd.. co dělat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

phoma
Echt Kelišová 7935 příspěvků 07.02.17 20:29

Kdyz chystaji oslavu urcite mysli i na pohosteni neresila bych a uzila si to max upect babovku jako normalne a delat prekvapenou :mrgreen:

Lychee13
Závislačka 3058 příspěvků 07.02.17 20:29

Jestli to umíš, tak překvapenou hrej, ať mají radost. ;) Na mě by to poznali, neumím se přetvařovat, ani lhát. :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13389 příspěvků 07.02.17 20:31

Pokud ti rodina chystá oslavu, a má to být překvapení, pak jistě zahrnou do toho i pohoštění. Nechala bych to na nich, a dělala bych překvapenou, ať mají radost. ;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 07.02.17 20:31

J8 bych hrála překvapenou, ať mají radost. Ukliď normálně, to by jsi stejně určitě dělala.

kvaček
Extra třída :D 13436 příspěvků 07.02.17 20:34

Neděla bych nic a užívala si toho, že ti chce rodina udělat překvapení.. Max bych si pouklízela byt a náhodně koupila nějakou láhev něčeho, ale víc nic..
Víš jak já se stresuju, když mám svoje narozeniny a ohlásí se sama tchýně, tchán, přijede s nima i švagrová spřítelem a jsou u nás od oběda do večera, co mi to dá příprav a z narozenin mám prd :nevim: :mrgreen:

Stevia
Závislačka 3591 příspěvků 07.02.17 20:34

Určitě dělej překvapenou a buď ráda, že na tebe tolik myslí a organizují se…Pro svůj klid něco nakup a schovej, pokud bude potřeba, tak máš z čeho brát.
Je skvělé, že máš kolem sebe tak hodné lidi, nezkaž jim tu radost ;)
A všechno nejlepší :kytka:

Příspěvek upraven 07.02.17 v 20:36

kvaček
Extra třída :D 13436 příspěvků 07.02.17 20:36

A můžu se zeptat, jak to víš?? :)

Lendeš
Kelišová 5403 příspěvků 07.02.17 20:38

Nechystala bych nic, když plánují oslavu, tak určitě i s pohoštěním. A nic bych nehrála, asi bych reagovala jen v duchu „jee, vy jste hodní“ ale žádné přetvařování ve stylu „to jsem vůbec nečekala“.

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 20:39
@lleennttiillkkaa píše:
J8 bych hrála překvapenou, ať mají radost. Ukliď normálně, to by jsi stejně určitě dělala.

Tak já uklízím každý den takže ano.. to by jim divně nepřišlo.. spíš řeším to pojištění..pití alkohol… :roll:

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 20:40
@kvaček píše:
A můžu se zeptat, jak to víš?? :)

Brácha se nechtěně prokecl.. ale snažil se to hodit do autu.. Jenže mi do sebe zapadli další okolnosti..

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 20:41

Tak jestli ti to půjde, tak hrej překvapenou a uděláš jim radost :) a když ti chystají oslavu určitě mysli i na pohoštění. Takže ty si to pouze užívej

amylon
Kecalka 255 příspěvků 07.02.17 20:44

Asi se ptám hloupě, ale co je na tom překvapující, že ti přijdou popřát? My si přejeme vždycky, dárky si také dáváme. Takže já automaticky předpokládám, že někdo přijde a mám dobroty nachystané. Nějak si to překvapení neumím představit.

mixit24
Stálice 51 příspěvků 07.02.17 20:46
@amylon píše:
Asi se ptám hloupě, ale co je na tom překvapující, že ti přijdou popřát? My si přejeme vždycky, dárky si také dáváme. Takže já automaticky předpokládám, že někdo přijde a mám dobroty nachystané. Nějak si to překvapení neumím představit.

ymy jedeme na mé narozeniny pryč.. a tak to udělají dříve..aby to nevěděla a byla překvapena..

kvaček
Extra třída :D 13436 příspěvků 07.02.17 20:51

@mixit24 tak to máš dobré u nás se taky konají překvapení.. Že přijede xx lidí mi přát, jak jsme psala manželova rodina, taky je to překvapení, takže nic nemám, uklizeno taky žádná hitparáda, ale očekávají, že budu hostit já no :mrgreen: ale je to oslava a překvapení, že přijeli

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >