Co říkáte na módu značkových teplákových souprav?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4466
4.9.12 21:54

@Petruše80 já rifle nenosím, nejsou mi pohodlný, fakt jen kalhoty. Teda teď mám jedny těhotenský s nějaký jako měkký rifloviny, ty jsou docela v pohodě, ale v horku se to nedá nosit, v dešti se to nedá nosit, prostě naprd. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1857
4.9.12 21:54
@Žirafátko píše:
V teplákách jsem jako malá chodila do kravína ráno pro čerstvý mlíko :lol:
ale tak proti gustu :nevim:
:D :D :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4466
4.9.12 21:56

Na druhou stranu furt lepší tepláky (pěkné, čisté, dobře střižené) než vietnamský legíny velikosti S na postavě velikosti XL pod kterými prosvítají půlky :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1857
4.9.12 21:56

Já zas moc nemusím harémky, pardon, ale říkám jím usrávačky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2331
4.9.12 21:56

@Žirafátko bléééééééé :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4466
4.9.12 21:56

@claire91 muž říká, že se to nosí do krámu místo košíku, že to je na chleba

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1185
4.9.12 21:57
@Žirafátko píše:
Na druhou stranu furt lepší tepláky (pěkné, čisté, dobře střižené) než vietnamský legíny velikosti S na postavě velikosti XL pod kterými prosvítají půlky :lol: :lol: :lol: :lol:
:potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
298
4.9.12 21:57
@Angua píše:
Kristovanoho, tak drahý ohoz na hřiště? Bych se bála, že si to zašpiním nebo roztrhnu :lol: Já myslela že nahřiště to chcete brát proto, abyste mohly s děckama blbnout na průlezkách a klečet v písku, což bych si v teplákovce za 2 litry nelajzla :lol:
:potlesk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1610
4.9.12 21:57

@claire91 Já jim říkám nasrávačky :-) a nosím už jen tenhle střih :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
498
4.9.12 21:58

Já jsem třeba z vesnice a v teplácích chodím pořád… mám celou Adidas teplákovku ale nosím to zvlášť…nevidím na tom nic zvláštního kdybych byla z města tak asi nejdu jen tak v teplácích ale holky berte to tak proc odsuzovat takový styl když na tohle to prostě je…takový ooděv je pro volný čas tak v tom nevidím problém a já to říkám tak…když není člověk nebo dítě špinavé a nemá zaprané oblečení tak v tom nevidím problém nesoudím lidi za to jak vypadají každý s eoblíká jak se cítí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
387
4.9.12 21:58

Mne to teda prijde hrozny. A kdyz uz bych musela, radsi bych si koupila obyc teplaky, rozhodne ne Adidas nebo Nike. A nemam pocit, ze by to bylo in. Pred par lety letely v Emerice a na zapad od nasich hranic tyto teplakovky http://fashion.telegraph.co.uk/…herston.html# Ale ani to me nepresvedcilo. Okamzite se to vytaha na riti a na kolenach a fakt to vypada desive. A jedna technicka, co to je harem trico???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
298
4.9.12 21:58
@Žirafátko píše:
Na druhou stranu furt lepší tepláky (pěkné, čisté, dobře střižené) než vietnamský legíny velikosti S na postavě velikosti XL pod kterými prosvítají půlky :lol: :lol: :lol: :lol:

Souhlasím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
4.9.12 21:58
@claire91 píše:
no tahle docela jo no, myslela jsem jedině přes nějaký anglický e-shop.

Jo, tam to asi bude levnější.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
46867
4.9.12 21:59

Tak pokud v teplakach, tak jedine v techto, viz. obrazky.
A to tak max. do obchodu na rychlovku, anebo s malou ven :mrgreen:. Libi se mi to, ale jako obleceni na nakupy, ven, do mesta, to bych nedala :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8566
4.9.12 21:59
@claire91 píše:
Já zas moc nemusím harémky, pardon, ale říkám jím usrávačky

Správně jsou to nasrávačky - mají to napsané i v indických prodejnách na stojanech :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat