Co s dítětem večer na dovolené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 07.02.11 13:51
Co s dítětem večer na dovolené?

Ahoj ještě jednou..aby jsme se tu nenudili,zakládám ještě jedno téma:
V červnu,kdy bude malé rok a 5 měsíců jedeme na dovolenou - budeme v hotelu v pokoji s přistýlkou a koupelnou na pokoji. Přemýšlím o tom jak budeme řešit večery. Samozřejmě nebudu dávat malou spát v sedm jako doma (pokud nebude unavená) ale i kdyby chtěla spát už v sedm,nevím jak řešit čas když bude spát :?: samozřejmě nechceme chodit spát ve stejný čas jak ona,ale být na pokoji a rušit jí ze spánku to taky nejde.. Tak opravdu nevím. Svítit - to jí probudí, povídat si..maximálně šeptat. Ještě mě napadlo vzít si sebou chůvičky a jít pak prostě za „zýbavou“ jinam v hotelu.. To ale budu nervózní..i když vlastně vše uslyším z chůvičky kdyby něco.. TAKŽE HOLKY, PROSÍM PROSÍM..JAK JSTE TO DĚLALI NA DOVČE VY??? Děkuju za rady a inspiraci :roll: :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 07.02.11 13:54

My jezdíme s chůvičkou !!! :-D Dáme spinkat a razíme v hotelovém komplexu po barech a diskotékách :-D Máme chůvičku, která má asi velký dosah, dosáhla přes několik pater až do nejzazších koutů hotelového komplexu :palec:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 07.02.11 13:56

Vybírala jsem záměrně ubytování v apartmánech s oddělenou ložnicí, kde byla možnost sednout si vedle v nějaké kuchyňce či obýváku. Bylo to výhodné i vzhledem k možnosti ohřátí příkrmu v kuchyňce, stejně tak kvuli večeřím - kluk v tomto věku byl večer nerudný a jít s ním na večeři do restaurace by bylo spíš za trest.
Pak jsem byli 2× v penzionu, kde byla dole společenská místnost, v dosahu chůviček.
Pokud by nebyla jiná možnost, tak ujezdit večer v kočárku a s tím můžete téměř kamkoli. Ale asi záleží na dítěti, jak by v kočárku spalo a zda by se nechalo v noci přložit do postýlky bez probuzení.

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 07.02.11 13:56

Radím totéž - chůvičky a být někde v hotelu, jestli budeš klidnější, tak přes den proveďte „zkoušku spojení“, ať víte, kam večer v klidu můžete zajít…

Hezky si užijte dovču :)

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 07.02.11 13:58
Alpaka píše:
Pokud by nebyla jiná možnost, tak ujezdit večer v kočárku a s tím můžete téměř kamkoli. Ale asi záleží na dítěti, jak by v kočárku spalo a zda by se nechalo v noci přložit do postýlky bez probuzení.

Právě, to by třeba u nás neprošlo… to tak do 9, možná 101 měsíců, od té doby ani náhodou…
Ale je fakt, že u zakladatelky třeba ano, tak to by bylo taky řešení :).

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.11 13:58

No já ti moc neporadím, my od té doby co jezdíme na dovči nebo prodloužené víkendy se synem, volíme ubytování vždycky tak aby byly min 2 pokoje a kuchyňka. Společnou ložnici míváme jen u moře, ale tam zas trávíme večery venku společně třeba až do desíti a pak když ho dáme spát se odstěhujeme na terasu k vínku nebo k filmům na noťasu.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 07.02.11 13:59

U nás to řešíme jako u Alpaky. Apartmánem nebo společenskou místností na stejném patře.

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 07.02.11 14:14

Tak vezeme chůvičky a zkusíme dosah :wink: jsem ráda že jsem se tu dočetla že jste to taky tak některý delala :palec:

levi
Závislačka 3317 příspěvků 07.02.11 14:23

Taky jsme řešili chůvičkama. Odpoledne jsme vyzkoušeli, kam až dá spojení a večer už bylo postarosti. Většinou jsme si pak sedli v klidu před hotel a povídali nebo do restaurace. Loni jsme byli s klukama ve stanech, tak tam jsme seděli před stanama a povídali, nijak je to nerušilo

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 07.02.11 14:28

No, od tý doby, co se ztratila ta malá francouzka z hotelového pokoje, když šly rodiče do restošky a nechali jí chůvičku, tak mám teda hysterák nechat takhle jakkoli starý dítě :think: :oops:
My jezdíme na dovču do chat, kde jsou oddělené ložnice a jedna společenská místnost, kde se slezem i s kamarády a k tomu mám videochůvičku.

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 07.02.11 14:44
Gina108 píše:
No, od tý doby, co se ztratila ta malá francouzka z hotelového pokoje, když šly rodiče do restošky a nechali jí chůvičku, tak mám teda hysterák nechat takhle jakkoli starý dítě :think: :oops:
My jezdíme na dovču do chat, kde jsou oddělené ložnice a jedna společenská místnost, kde se slezem i s kamarády a k tomu mám videochůvičku.

Taky jsem o tom četla,ale nikde jsem se nedočetla že by rodiče měli chůvičku :think: nechali spát samotné dítě v přízemí v pokoji.. Mno my uvidíme jak to bude vypadat na místě. Ale chůvičky každopádně vezmem.Přeci nebudeme celou dovolenou chodit spát v osm s malou :think:

Aliik
Echt Kelišová 8345 příspěvků 07.02.11 14:47

Taky mame malou na chuvicce. A vzhledem k tomu, ze je zvykla na svuj pokojicek, musime bohuzel vzdy brat ubytko s dvema loznicema, nebo aspon druhou oddelenou mistnosti, ktera bude pro Zuzi :roll:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 07.02.11 15:06

My byli na dovolené jen jednou, a také se to řešilo chůvičkou. Mládě v pokoji spalo a my byli dole v restauraci na večeři.

nozu
Extra třída :D 11755 příspěvků 07.02.11 15:25

my sedávali na balkoně s vínkem a nebo koukali na notebooku na filmy. loni jsme byli ještě s dvěma rodinama, takže jsme chodili na střídačku za zábavou. ale já byla těhotná, takže jsem odpadala s klárkou a většinou se chodil bavit manžel. pravda je, že ona usíná v 9.

E.K.L.
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 07.02.11 16:07

Ahoj, tak to my se „bavili“ přes den a večer chodili spávat s malou. :lol: Nebo jsme pak hráli karty, četli časopisy nebo se věnovali jiným příjemným věcem. :hug: :mrgreen: Jednou jsme měli terasu, kde jsme večer klábosili. Já kdybych nechala děti samotné v pokoji s chůvičkou a šla úplně mimo, třeba do jiného patra hotelu, tak bych byla nervózní a pořád se tam chodila dívat, jestli chůvička funguje. :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >