Co by mohlo být v bříšku?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bikoslave
Povídálka 44 příspěvků 28.12.18 18:18
Co to bude?

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s tím že podle chuti se dá zjistit co by mohlo být v bříšku? ☺️ Dneska jsem 14tt + 1 na ultrazvuku mám podezření ze je to kluk, ale to je jen moje podezření. :lol: ukážete své mimčo prosím? ☺️

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13482 příspěvků 28.12.18 18:26

v tomhle týdnu pohlaví ještě nepoznáš, musela by jsi mít fotku přímo na pohlaví a podle úhlu pohlavního hrbolku by jsi to možná odhadla, ale spletou se i mudr

nozu
Extra třída :D 11957 příspěvků 28.12.18 18:26

podle chutí nic nepoznáš. Já měla stejné u obou dětí a byl to jednou kluk a jednou holka. A na tvém UTZ podle mě není pohlaví vidět.

Bikoslave
Povídálka 44 příspěvků 28.12.18 18:32

Už bych si to přála vědět. :relaxed:️ Mě všichni psali že tam vidí pindika tak sem říkala že to není snad ještě možné.

Jannys
Kelišová 6636 příspěvků 28.12.18 18:35

@Bikoslave přesně tak není to ještě možné.
Navíc velmi špatný úhel pohledu.
Neboj jednou to vědět budeš ;)

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44515 příspěvků 28.12.18 18:36

@Bikoslave takto z boku se pohlavi neurcuje, nejde poznat nic. Dotycni se domnivaji, ze vidi pindik a je to pupecni snura ;)

ugluk
Hvězda diskuse 44257 příspěvků 28.12.18 18:39

Podle chuti je to velmi přesné, asi tak řé 50 %.
Z ultrazvuku se to v tomhle tt poznat dá, ale to ses měla zeptat doktora, co ti ho dělal, z téhle fotky se nic nevykoumá.
Jinak v tomhle tt mají pindíka i holčičky. Podle pindíka to poznáš tak v 16.-20.tt, tam už vypadají holky a kluci jinak. Já v tom 20.tt viděla pindíka naprosto zřetelně, ale stejně to byla holka.
Takže vydrž ještě 26 týdnů a budeš to vědět s naprostou jistotou a bez spekulací 8)

ugluk
Hvězda diskuse 44257 příspěvků 28.12.18 18:40

@blumen v tomhle tt se to dost přesně určuje pouze zboku (sklon pohlavního hrbolku). Ale ne z téhle fotky.

Pidulka1991
Závislačka 3090 příspěvků 28.12.18 18:40

@Bikoslave pohlaví je úplně fuk, hlavně ať
je mimčo zdrave ;)

Addka1
Stálice 77 příspěvků 28.12.18 19:00

Toe krásná fotka z ultrazvuku, já takovou krásnou nikdy nedostala.. :-D ani na screeningu asi se to naše očekávané nechce ukazovat :-D

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7118 příspěvků 28.12.18 19:03

Pindika vidět nemůžou ve 14tt ho ještě nemá, určuje se to podle sklonu pohlavního hrbolku ;) z fotky nic nevykoumame, když to neviděl dr tak my tady taky ne (jestli to viděl měla ses zeptat). Podle chuti to taky nepoznáš, čekám druhého kluka a chutě mám úplně opačné než u prvního :nevim:

Bikoslave
Povídálka 44 příspěvků 28.12.18 20:07

Moc Vám děkuji. Mě už z toho hrabe a ještě hormony si hrají. Fotka je focen mobilem jinak vytištěné fotky stojí za prd :blush:

Bikoslave
Povídálka 44 příspěvků 28.12.18 20:07

@Addka1 ale určitě mít budeš. Neboj :hug:

Bikoslave
Povídálka 44 příspěvků 28.12.18 20:09

@Pidulka1991 tak to především, ale dostala sem oblečky na holčičku tak aby chlapeček nenosí růžovou :rofl:

Addka1
Stálice 77 příspěvků 28.12.18 20:27

@Bikoslave už se ani nedočkám, už jsem skoro na konci těhu totiž. Z druhého scr to byl děs běs, ručičky před obličejem takže na fotce hotové monstrum. Každej se tomu tlemil tak už sem to přestala ukazovat :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >