Jak poznám kontrakce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinkaPazder
Nováček 9 příspěvků 28.12.18 18:14
Jak poznám kontrakce?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak poznam začátek kontrakci? Věřím, ze každá to má jinak, ale aspon trochu popsat.
Dnes jsem byla na kontrole a jsem na dva prsty otevřená. Cely brisko mi tvrdne hodně a občas jako taková křeč (nevím, jak to popsat).
Neporadí mi prosím někdo?:)

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4337 příspěvků 28.12.18 18:17

Tvrdnuti bricha neboli a ta krec, to se nejspis ruzne napinaj vazy v brise jak se mimino mele. Kontrakce je trochu drsnější nekomfort. Je to jako menstruacni bolest ale krapet znasobena.

MartinkaPazder
Nováček 9 příspěvků 28.12.18 18:24

@Tarjei no bolesti jak při MS mám už tak dva dny a na to mi nic neřekli. Tak jsem pravé myslela jestli to nepoznám i jinak

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 28.12.18 18:27

@MartinkaPazder podle pravidelnosti :nevim:

Tarjei
Závislačka 4337 příspěvků 28.12.18 18:27

@MartinkaPazder no jestli jsou to poslicky, kdyz si das teplou vanu, melo by to prestat. Jestli se chysta porod, rozjede se to vic. Porod boli asi tak desetkrát vic nez menzes. Ale to je dost individualni. Prostě pri menzes je to neprijemny, kontrakce uz Te trochu zparalyzujou.

Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 6196 příspěvků 28.12.18 18:28

@MartinkaPazder Tak si tu bolest vynásob minimálně 100× a to bude ono :lol:
Poznáš to tak, že budeš chtít zabít manžela a slibovat, že sex už nikdy :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11956 příspěvků 28.12.18 18:29

u obou dětí jsem při kontrakcích měla bolesti jako při MS, které přicházely a odcházely a vystřelovaly mi do zad (do kříže). Neboj se, kontrakce fakt poznáš. Já tomu u prvního taky nevěřila a nakonec jsem je poznala :lol:

dasajur
Kecalka 223 příspěvků 28.12.18 18:30

Já to poznala tak, že jsem bolestí nemohla ležet, ani sedět, stoupala jsem si a abych bolest zvládla, tak jsem tak jako funěla. A intervaly byly max. 5 minut.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 28.12.18 18:35

Přesně jak píšou holky, poznáš to. Taky jsem se furt bála ze to nepoznám a poznala jsem to dokonale, zvlášť potom co mi udělali klystyr, to už jsem byla ve svém světě a už jsem vnimala jenom tu bolest :lol: ale na začátku je to jako na MS, ale víc a pravidelne zhruba. U mě to nebylo úplně pravidelne, třeba co 5 minut, ale opakovalo se to, což u poslicku nebylo. Navíc já byla se stejným nálezem jako ty ještě další týden, takže ono to nic moc neznamená ;) nakonec jsem rodila 40+6… po Hamiltonovi se taky nic nestalo, takže bych se na ten nalez příliš neupinala :) držím palce!

Jannys
Kelišová 6636 příspěvků 28.12.18 18:46

@MartinkaPazder poznáš to a pokud jsi otevřená už na dva prsty ty Tvoje bolesti jako ms můžou právě znamenat to Tvé otevírání.

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 28.12.18 19:00
@MartinkaPazder píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak poznam začátek kontrakci? Věřím, ze každá to má jinak, ale aspon trochu popsat.
Dnes jsem byla na kontrole a jsem na dva prsty otevřená. Cely brisko mi tvrdne hodně a občas jako taková křeč (nevím, jak to popsat).
Neporadí mi prosím někdo?:)

Já třeba vůbec neměla bolesti jako při ms ale šly mi do zad. Fakt chuťovka, buď si jistá, že to poznáš.

leisa
Kecalka 299 příspěvků 28.12.18 19:08

U druhého dítěte mi ani netvrdlo břicho, jen štípání tam dole. Na monitoru kontrakce minimální až žádné, dole otevřená na 3 prsty. Za dvě hodiny byl syn na světě, bolesti skutečné přišly až po klystýru, kdy jsem se otevřela na 7cm.
U prvního dítěte jsem naopak měla extrémní křížové bolesti a tvrdnutí břicha celé těhotenství, takže jsem velký rozdíl nevnímala, když mi řekli, že opravdu už rodím.
Ale porod jako takový byl pekelný a 3 dny trvající, tehdy jsem si říkala, že již nikdy víc.
Mno .. a mám ve finále 4 děti :mrgreen:

MartinkaPazder
Nováček 9 příspěvků 28.12.18 19:17

@leisa no uvidime:grin: :grin: mě řekli až se hodně namáhám apod, tak snad. :pray_tone3:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 28.12.18 20:01

Ja to teda nepoznala… Ani doktori ne :lol: :lol: od rana tvrdnuti a jemne krece do podbrisku ktere se lehce zvetsili a i trosicku zpravidelnili v 7 vecer to byli po 6, 5,7minutach otevrena na 3… Jela jsem domu a v noci to fakt prislo, po 4 minutach a poslici to rozhodně nebyli :mrgreen: :) celej den jsem vanovala a neprislo ani zlepseni ani zhorseni. Takze uz vim ze pri porodu pravidla platit asi nemusi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >