Co to je za larvu?

Anonymní
20.11.19 01:10

Co to je za larvu?

Dobrý den,

moc, moc prosím o radu… Co je tohle?
Jsem z toho úplně na nervy. Toto jsem našla na parapetu, když jsem přerovnávala květiny na okně.
Nenávidím hmyz a asi neusnu když nezjistím, co to je. Prosím poraďte, jinak zešílím.
Pardon za špatnou kvalitu fotky, ale nedokážu se k tomu dostat blíže…
U toho leží cosi, co vypadá jako oči nějaké vosy, nebo co. Také na obrázku.
Snažila jsem se uklidnit tím, že to může být jen zbytek nějakého hmyzu. Třeba sršně (je to tak velké), ale sršeň má jinou hlavu. Ach joo! Já se tu snad zblázním.

Děkuji za cokoli!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.11.19 01:11

Co je tohle za larvu?

Fotky k dotazu.

• Citovat
  • Nahlásit
205
20.11.19 04:52

Neblázni, je to nejspíš kukla můry nebo něčeho takového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
20.11.19 06:19

Přesně tak, můra nebo motýlek. Na jaře se vykuklí ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 07:22

Uf!

Děkuju, fakt moc děkuju :D
Myslela jsem, že zešílím..
Celou noc jsem googlila různý larvy, jak je velká a jak vypadá třeba larva švába a to mě úplně dostalo :D
Teda takhle se vystresovat kvůli můře :D… jako vážně jsem se štítila si kamkoliv sednout, natož někde spát :D fakt jsem po bytě lovila třeba šváby! 😂 😂 😂

A já se tady skrývám v anonymitě, aby se do mě lidi nepustili, jakej mám doma bordel, že tam mám bůh ví co 😀
No… a teď teda kvůli tomu trapasu :oops: :D

Fakt děkuju, děsně se mi ulevilo. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
205
20.11.19 08:33

Nemáš zač :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 07:48
@Anonymní píše:
Děkuju, fakt moc děkuju :D
Myslela jsem, že zešílím..
Celou noc jsem googlila různý larvy, jak je velká a jak vypadá třeba larva švába a to mě úplně dostalo :D
Teda takhle se vystresovat kvůli můře :D… jako vážně jsem se štítila si kamkoliv sednout, natož někde spát :D fakt jsem po bytě lovila třeba šváby! 😂 😂 😂

A já se tady skrývám v anonymitě, aby se do mě lidi nepustili, jakej mám doma bordel, že tam mám bůh ví co 😀
No… a teď teda kvůli tomu trapasu :oops: :D

Fakt děkuju, děsně se mi ulevilo. :lol:

Tebe mít za mámu, tak si to hodím… :) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
21.11.19 09:16

@nakreslenypanacek jednu takovou znám. Její dcera je bohužel už to samý, boji se i motýla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
12.8.20 22:45

Potřebuji poradit, co je to za larvu?

Našla jsem larvy v díře, ve dřevě (v nábytku). Dírky byly zadělané hlínou. Nevíte co to je zač?? :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
12.8.20 23:02
@CarolineC píše:
Našla jsem larvy v díře, ve dřevě (v nábytku). Dírky byly zadělané hlínou. Nevíte co to je zač?? :think: :think: :think:

Mě to připadá jako larva berušky, ale to mi nesedí k tomu že byly larvy v nábytku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16461
12.8.20 23:28

Pokud jsou to dírky zadělané hlínou, tak jde o vosičky kutilky, které tam nanosí omráčený hmyz a do něj nakladou svá vajíčka. Po vylíhnutí se larvy vosiček živí tím hmyzem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama