Co to může být? Poradíte mi?

Anonymní
25.1.21 15:41

Co to může být? Poradíte mi?

Zdravím, prosím nemá někdo zkušenost, co by to mohlo být? Dcera 2 roky má už týden :( mažeme imazolem i medovou mastičkou, dnes přes noc zmizelo a nyní opět vyskočilo, plenu má jen na noc, takže už opravdu nevím. K doktorovi jdeme zítra.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1519
25.1.21 15:52

Vypadá to jako atopický exém a příště bych tu fotku ořízla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20451
25.1.21 16:00

Udělej něco s tou fotkou a mysli než to sem dáš :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 16:12

Ahoj, netuším, co by to mohlo být, je možné že to má z plenek… ženský co máte za problém s fotkou? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3936
25.1.21 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj, netuším, co by to mohlo být, je možné že to má z plenek… ženský co máte za problém s fotkou? :lol:

Jsi zakladatelka? :nevim: s fotkou to mají holky tak, že internet je plný uchylu. Proto upozorňují. Zítra už jdete k lékaři, může to být cokoli. Alergie na plíny, ekzém, druh plísně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
25.1.21 16:24
@Anonymní píše:
Ahoj, netuším, co by to mohlo být, je možné že to má z plenek… ženský co máte za problém s fotkou? :lol:

Ty si sama odpovídáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3936
25.1.21 16:25

@Rive také mi to tak přišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
25.1.21 16:28
@Anonymní píše:

Tuhle schopnost pokecat si sam se sebou jsem lidem vzdycky zavidela, pak ma člověk vzdycky společnost. Asi na to nejsem dost zajimava :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14137
25.1.21 19:38

Dobrý den.

Fotografii jsem smazala… Zkuste přes editaci problém spíše popsat ;-)

Mimochodem - dcera to má taky. Mažu dětským olejíčkem, stačí to promastit ;-) Není to, si myslím, nic, na co by se měla brát nějaká „silnější ráže“ v podobě Imazolu nebo tak. Zkuste fakt jen promastit ;-)

Hezký den.

Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat