Reklama

Co udělat, aby se nám dobře spalo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 10:44
Co udělat, aby se nám dobře spalo

Zdravím všechny. Mám takový, pro někoho možná hloupý dotaz, spíš prosbu o radu. Ale základem všeho je, se dobře vyspat. A my s manželem máme problém, krátce ho popíšu.
Bydlíme v domě po prarodičích, kdy jeden z nich s námi bydlel dvacet let. protože už byl nemohoucí, šel do domova seniorů a my jsme si z jeho místnosti udělali ložnici. Zařídili jsme si ji dle našich představ, novou podlahou, nábytkem, se šatnou i koupelnou. Jenže, nám se prostě v té ložnici strašně špatně spí. Pořád se v noci budíme, převalujeme a trvá to už půl roku, co jsme tam, což by si člověk mohl zvyknout.
Navíc místnost je naprosto ideální pro spaní, mimo hluk z ulice, situovaná do zahrady, podsklepená, takže teď v létě téměř klimatizovaná.
Už jsme z toho na nervy. Napadly mě nějaké negativní zony, nebo snad nějaká ¨vyšší moc¨. Neporadíte co s tím? Nutno dodat, že nábytek je dělaný na míru místnosti, takže s ním nejde hnout. Děkuji všem, prosím o anonymitu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1731 příspěvků 30 inzerátů 10.07.18 11:06

A předtím jste v tom domě spali?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 11:15
@xstrasilka píše:
A předtím jste v tom domě spali?

Ano, 20 let, v prvním poschodí.

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3131 příspěvků 10.07.18 11:18

zkuste se otočit hlavou opačně… já to kdosi mívala, že jsem musela mít hlavu na sever :nevim:

V.gold
Povídálka 17 příspěvků 10.07.18 11:35

Ahoj, rozhodně to hloupý dotaz není :pankac: Myslím si, že by to mohla být klidně, jak ty píšeš negativní zóna. Zkus vykuřovadlo. Kup si z drogerie vonnou tyčinku a zapal to. Pak si kup lapač snů. Ano, vypadá to hloupě, ale zkusit to můžeš, ne? :srdce:

majdulacek
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 10.07.18 11:42

My měli něco podobného v ložnici, kde dřív spával dědeček mého přítele. V našem případě se oplatilo zainvestovat do opravdu kvalitních matrací a roštů. Tak hodně štěstí :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 11:45
@V.gold píše:
Ahoj, rozhodně to hloupý dotaz není :pankac: Myslím si, že by to mohla být klidně, jak ty píšeš negativní zóna. Zkus vykuřovadlo. Kup si z drogerie vonnou tyčinku a zapal to. Pak si kup lapač snů. Ano, vypadá to hloupě, ale zkusit to můžeš, ne? :srdce:

Děkuji, vonnou tyčinku jakékoliv vůně?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 11:46

@majdulacek to právě máme. My jsme na tu místnost čekali opravdu strašně dlouho a hrozně se těšili. Takže zainvestovaná je dobře a kvalitně.

V.gold
Povídálka 17 příspěvků 10.07.18 11:54
@Anonymní píše:

Ano, můžeš kteroukoliv :mavam:

V.gold
Povídálka 17 příspěvků 10.07.18 11:59
@Anonymní píše:

http://www.jungle-medicine.eu/…rk/palosanto?…
Můžeš zkusit i něco podobného :mavam:

Bon-nie
Povídálka 28 příspěvků 10.07.18 14:52

Zkus si něco přečíst o feng shui, třeba to pomůže ;) Určitě tam najdeš i takové ty “čistící rituály”. Já třeba zkoušela rozsypat sůl po podlaze a pak jí zamést a rovnou vyhodit mimo dům. ;) :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 15:03
@Bon-nie píše:
Zkus si něco přečíst o feng shui, třeba to pomůže ;) Určitě tam najdeš i takové ty “čistící rituály”. Já třeba zkoušela rozsypat sůl po podlaze a pak jí zamést a rovnou vyhodit mimo dům. ;) :)

Zkusím prostudovat, děkuji za radu

tininas
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 10.07.18 15:04
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Mám takový, pro někoho možná hloupý dotaz, spíš prosbu o radu. Ale základem všeho je, se dobře vyspat. A my s manželem máme problém, krátce ho popíšu.
Bydlíme v domě po prarodičích, kdy jeden z nich s námi bydlel dvacet let. protože už byl nemohoucí, šel do domova seniorů a my jsme si z jeho místnosti udělali ložnici. Zařídili jsme si ji dle našich představ, novou podlahou, nábytkem, se šatnou i koupelnou. Jenže, nám se prostě v té ložnici strašně špatně spí. Pořád se v noci budíme, převalujeme a trvá to už půl roku, co jsme tam, což by si člověk mohl zvyknout.
Navíc místnost je naprosto ideální pro spaní, mimo hluk z ulice, situovaná do zahrady, podsklepená, takže teď v létě téměř klimatizovaná.
Už jsme z toho na nervy. Napadly mě nějaké negativní zony, nebo snad nějaká ¨vyšší moc¨. Neporadíte co s tím? Nutno dodat, že nábytek je dělaný na míru místnosti, takže s ním nejde hnout. Děkuji všem, prosím o anonymitu.

Spíš máte výčitky, že jste se k příbuznému nezachovali dobře.

Vím, že můj příspěvek zní jak výkřik do tmy, ale mám zkušenost z blízké rodiny.

Máte možnost sis tím příbuzným, po kterém sdílíte ložnici, ještě promluvit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 16:01
@tininas píše:
Spíš máte výčitky, že jste se k příbuznému nezachovali dobře.

Vím, že můj příspěvek zní jak výkřik do tmy, ale mám zkušenost z blízké rodiny.

Máte možnost sis tím příbuzným, po kterém sdílíte ložnici, ještě promluvit?

ano, chodíme za ním, vídáme se.

Pruhovaný_mýval
Kecalka 228 příspěvků 10.07.18 16:06

Rozhodně prozkoumejte metodu feng shui. Třeba to máte úplně špatně energeticky uspořádané a ta místnost se pro spaní zkrátka nehodí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama