Co vám pomáhá na úzkost?

Anonymní
13.12.20 20:41

Co vam pomaha na uzkost?

Rozvadim se. I kdyz se s manzelem nehadame a rozvod je z me strany tak stejne zazivam hrozne obodbi. Do toho jeste 7 leta dcera. Ktera to nastesti bere tak jak to je. Tady tou udalosti se u mne zase rozjela uzkost. Lecim se jiz 7 let. Pokousela se o mne ataka ale rozdychala jsem to. Citim jak obcas jednam zkracovite a hrozne se vseho ted bojim. Proste mne utkost zase dostala. Doktor mi navisil davku ad. Chci se zeptat co vam zabira aby jste uklidnili myslenky a hned se nehroutili? Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1591
13.12.20 20:47

Rivotril byl měl sloužit k uklidnění, když máš úzkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 20:51

@alejandra ja vim, ale to neni asi reseni, to bych ho ted musela jist kazdy den :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1591
13.12.20 20:53
@Anonymní píše:
@alejandra ja vim, ale to neni asi reseni, to bych ho ted musela jist kazdy den :zed:

doktor ti nepředepsal rivotril k antidepresivům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 20:55

@alejandra mam neurol. obcas si ho vezmu kdyz nemuzu usnout kvuli uzkosti

• Citovat
  • Nahlásit
41
13.12.20 21:00

Nezkoušela jsem, prý pomáhá dýchat do papírového sáčku :nevim: mně osobně nic nezabírá, tabletky neberu. Vždy si dám hořčík a snažím se to přečkat, a ještě piju hodně čisté vody a otevřu si okno, ať se provětrá místnost a lépe se dýchá..

Příspěvek upraven 13.12.20 v 21:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
13.12.20 21:00
@Anonymní píše:
@alejandra mam neurol. obcas si ho vezmu kdyz nemuzu usnout kvuli uzkosti

Ano, tak nějak funguje i rivotril, normálně se i nějakou dobu jí spolu s antidepresivy. Jinak třeba guajacuran, ten je bez předpisu, taky na úzkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 21:14

@alejandra ten mam take. To mne nenapadlo, diky.

• Citovat
  • Nahlásit
750
13.12.20 21:14

Pomáhá to, co ti udělá radost. Procházka, zacvičit si, horká vana, relaxace, meditace, koupit si kytičku, něco na sebe, aroma difuzér je při úzkostech bezva. Když už jsi v atace, tak dýchat do břicha, nádech na 5, výdech kolik jen dáš, 13, 14.. snažit se pojmenovat zvuky, které kolem sebe slyšíš- auta, vítr, hodiny.. dát si ruce na obličej a vnímat teplo, představit si pláž, šumění moře, slunce.. mně taky pomohl přírodní CBD olej na spaní, můžeš mrknout. Hlavně nezůstávat pasivní a jít strachu naproti. Bude dobře. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
13.12.20 21:20

Ten difuzér je dobrý nápad :andel: Nebo třeba si zapálit svíčku, to taky dost uklidňuje, teda aspoň mě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1911
13.12.20 21:35

K tomu rozvodu máte asi nějaký důvod. Taky se rozvádim a mě když přepadnou špatné pocity ohledně toho všeho, tak vždycky vzpomínám na ty situace kvůli kterým se rozvádim a hned mi je lépe a jsem šťastná, že jsem od něj pryč a že bude tomu všemu konec a že mám šanci si do budoucna najít někoho, kdo si mě bude opravdu vážit a mít mě rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.12.20 21:40

Mě osobně pomáhá najít si nějakou činnost, která mě vytíží, abych neměl čas přemýšlet a zabývat se něčím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.12.20 17:52

Mě pomáhá antistresový míček nebo dělat něco při čem si zaměstnám hlavu, osmisměrky, puzzle, kreslení…když jsem měla nejhorší úzkosti tak mi pomohla jóga. Třeba jen 20 minut denně:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
14.12.20 18:05

Taky jsem poněkud „psychicky nestabilní“ a docela spolehlivě mi zabírá vitamín D. Nevím jak je to možné, ale když ho pravidelně beru tak jsem docela v pohodě. Pak mám ještě tabletky třezalka, piju meduňku a někdy na noc na spaní kapsle Dormian. Myslím, že je to lepší než se ládovat neurolem - na ten by ti mohla vzniknout závislost a to je pak „jízda“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.12.20 22:32

Sport a pohyb celkove. A sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu