Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@SaraSar Dobry den, a v Lasermed odstraňuji i vnitrni kondylomy? Když jsem tam volala, řekli mi, ze jen na vnějším genitalu. Moc Dekuji za odpoved
Dobrý den, mám asi taky 1 tuto potvoruu klitorisu. Prosím co mám dělat mám jít na gynekologii? Kožní? Nebo nejprve jíst nějakou tu hlívu ustricnou? Nechali jste se potom očkovat na HPV nebo jste podstoupili nějaká HPV vyšetření? Diky
A jak to je prosím s pohlavním stykem? Ten mohu mít až když to zmizí? Musím to říkat, že jsem to měla? Nebo jak to je? Parntera mám 10let..nechápu kde jsem to sebrala..on nic nemá.
Vždyť už ti v jiné diskuzi holky odpověděly. Chápu, že jsi z toho vystresovaná, tak zavolej zítra na gynekologii a řekni, že máš podezření na kondylomata a že bys ráda, kdyby se ti na to podívala.
Při pohlavním styku bys to mohla přenést na partnera, dokud to nepřeléčíš, nesexuj.