Co vám vadí na vašem bydlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 08:01
Co vám vadí na vašem bydlení?

Posledni mesice jsem doma ve stresu kvuli jedne osobe, se kterou sdilime dum, ma jine patro.. uz jsem to tady kdysi rozebirala, ted nechci. Domu se netesim, necitim se tam dobre. Ale stehovat se zatim nechci, protoze krome toho 1 problemu tu jsou sama pozitiva. Jeste tedy by se hodil jeden pokoj navic jako pracovna. Asi potrebuju slyset ze vsude je neco a at si vazim toho co mam. Vadi vam neco na vasem bydleni? Napr. lokalita, pocet pokoju, sousedi, cena, cokoli? Asi divne tema, ja vim :? Kdybychom sli bydlet jinam, taky by to asi nebylo idealni…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 26.02.19 08:06

Ze než položí travní koberec (někdy konec března), tak mame místo zahrady prima bahniste. Bahno na botách, bahno na dětech, bahno na zvířatech, bahno všude :cert:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 26.02.19 08:13

Bydlení kousek od hlavní cesty, v noci mě vytači zvuk projíždějících aut :zed: . Za barákem stojí panelák :D . Takže na zahradě soukromí 0 :D .

sediza
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 26.02.19 08:16

Asi jen to, že nemůžu mít kočku. Manžel kocky nesnáší :,(

svapi
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 26.02.19 08:18

Mne vadi, ze bydlime v byte.. :-) je to na par let, nez půjdu do práce po materske a mame v plánu stavet..jeste uvazujeme na tu přechodnou dobu koupit zahradku, ale nevim, jestli je dobrý nápad „pustit“ penize :)

A jeste mi vlastne vadi lokalita..ona je tedy dobra, bydlime v centru mestecka, ale hned naproti mame diskoteku a kazdy pátek a sobotu v noci se nam nekdo pere pod okny, neustaly rev atd. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 08:21

Bydlíme teď necelý rok v novém nájmu a jsem tu nespokojená. Bohužel bydlíme uprostřed cikánské kolonie. Všechny ostatní paneláky obývají pouze oni a to jejich chování je šílené :roll: Všude v okolí neskutečný bordel a hluk. V zimě se to dá, ale v létě je mi tady z toho do breku. Navíc máme naprosto šílenou sousedku, která na nás pořád mlátí, zvoní, otravuje. Jsem z ní na prášky. Takže tak, snad jsem tě potěšila :lol: Z bytem jako takovým jsem spokojená, vše jsme si tu vybavili novým a ne zrovna levným nábytkem podle představ. Je krásný, prostorný, slunný, světlý,…ale nesnáším to tu. :think:

ggonzo
Povídálka 29 příspěvků 26.02.19 08:22

Potřebovali by jsme tak 1 pokoj navíc. Máme malé úložné prostory a moc věcí.

mrav
Nadpozemská drbna 26625 příspěvků 26.02.19 08:23

Bydlíme s dcerkou v malém, ale útulném bytečku se třemi pokoji. Oproti rodinným domkům, kde je hodně místa, zahrada apod. je tady toho místa docela málo - obzvlášť, když moje ratolest začne rozhazovat hračky po bytě. To u dědečka a babičky má víc místa. Taky, když od nich přijedem domů, nedělá mi dobře ten přechod z většího do menšího. Taky bychom chtěli pejska - ale zatím nám musí stačit ten, co má děda a bábi. V paneláku, obzvlášť, když je Anička ve školce a já v práci by to bylo trápení zvířat…

Paola21
Závislačka 3887 příspěvků 26.02.19 08:24

V momentálním bytě mi vadí málo prostoru a s tím spojený nedostatek úložných prostor, takže to tu vypadá neuspořádaně i když uklidím. Dále mi vadí, že vedle nás je pivnice, že tu máme plíseň, vadí mi hluční sousedí a to, že bydlíme v přízemí. Lokalita taky nic moc - periférie města a na nádraží je to pořádný kus. Letos se ale stěhujeme do vlastního, takže je mi to už nějak jedno:d. Velkým pozitivem u tohoto bytu byla cena nájmu, která nám pomohla, abychom k tomu zvládali bez problému hradit i hypotéku. Až takhle položka odpadne, takže si budeme pískat.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 26.02.19 08:25

Mě vadí, že bydlíme ve 4 patře bez výtahu (nosím 10měs. mimčo v rukách + nákupy na zádech :zed: ), dále pidi kočárkárna, ze které se stala kolárna a chodítkárna a všem se svým 1 kočárem zavazím.. :roll: :cert:
A v bytě nejvíc pidi koupelna s pidi umyvadlem, a jaksi se mi, kvůli její rekonstrukci a zvětšení, nechce překopávat celý byt.. :? :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 4630 příspěvků 26.02.19 08:26

@svapi hele zahradka nekde v kolonii, to neni vono. Jak to nemas u baráku, je to tak pro lidi co maj furu volna.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 26.02.19 08:27

Nic! Máme nádhernej byt, nově jsme si ho spravili, je v baráku s velkou zahradou, nahoře bydlí tchyně kterou mám moc ráda. Byt je to velký, ale dětský pokoj máme jen jeden, tak jeden navíc by se asi časem hodil. A taky to, že budu muset ještě dlooouho šetřit, než budem moct opravit sklep a udělat tam saunu.

unuděná
Kelišová 7001 příspěvků 26.02.19 08:28

My bydlíme rok a půl v novém bytě, takže jsme spokojení, proto jsme ho koupili ;) Ale jak rostou děti, začínám si uvědomovat, že jeden pokoj navíc (nebo spíš lepší dispozice, byt je obrovský) by nebyl na škodu. A taky mě točí absence vestavěných skříní, které jsme dosud nebyli schopni objednat :P To je ale naštěstí problém, se kterým se dá něco dělat.

zimniden
Kecalka 109 příspěvků 26.02.19 08:28

Přesně tak, všude je něco. My máme krásný byt, nový, lokalita taky fajn. Na facku je parkování :? , kdybych chtěla lepší, musela bych si pronajmout na peníze. No ale nejvíc mi vadí, že to není domek, v bytě se citím přidušená, hlavně v letních měsících :,(

Lalelale
Závislačka 4123 příspěvků 26.02.19 08:29

Sousedi, nejsou dikybohu hluční, ale hrozně protivní lidé, co pořád stouraji do ostatních. Vztahy se paradoxně zlepšily ve chvíli, kdy jsem sousedku dost hrube vyhodila od svých dveří :lol: Přestali nás obtěžovat a my je ignorujeme, nezdravime. Ale mrzí mě to, většinou jsem měla skvělé sousedy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama