Co vše za den sníte?

Anonymní
6.7.20 17:52

Co vše za den sníte?

Ahoj, zajímalo by mě, jaký je váš denní jídelníček. Ať už hubnete, přibíráte nebo prostě jíte dle chuti… Máte představu, co vše vlastně během dne sníte? Já mám sama poměrně dost zvláštní vztah k jídlu a nějak nemám představu, co je vlastně “normální” jídelníček normálního člověka :mrgreen:. Jasně, je to naprosto individuální, někdo pracuje fyzicky, někdo mentálně, každý je jinak starý, stavěný… Ale jen tak jsem zvědavá. Pokud možno anonym, několikrát jsem se tu zapojovala do diskuzí o PPP a nerada bych, aby se to tu stočilo k tomu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4476
6.7.20 17:55

Pro kazdyho je ten jeho normalni, pokud jej nejak neupravuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
6.7.20 17:55

Jim oběd(hlavní jídlo a občas polevku) a pak normální večeři :thumbsup: a dvě až tři kafe :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
6.7.20 17:59

Ano, vím přesně, co denně sním. A někdy bych to nejraději zapomněla :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Tak třeba dneska: snídaně 1 knackebrot + kafe, oběd fazolová polévka, pak odpoledne čaj matcha s citronem, 2 knackebroty a kafe a večeře hranolky s kečupem :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
@Cenarius píše:
Pro kazdyho je ten jeho normalni, pokud jej nejak neupravuje.

Ano, a proto se ptam, jak vypada ten normalni vas  ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1086
6.7.20 18:01
@Anonymní píše:
Tak třeba dneska: snídaně 1 knackebrot + kafe, oběd fazolová polévka, pak odpoledne čaj matcha s citronem, 2 knackebroty a kafe a večeře hranolky s kečupem :)

Tyjo a nemáš hlad? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4476
6.7.20 18:05
@Anonymní píše:
Tak třeba dneska: snídaně 1 knackebrot + kafe, oběd fazolová polévka, pak odpoledne čaj matcha s citronem, 2 knackebroty a kafe a večeře hranolky s kečupem :)

Luxusni jidelnicel. :D muzete se radovat, kdsz nebudete mit zdravotni problemy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3344
6.7.20 18:10

No, nevím, k čemu ti to bude, vědět, jak jedí ostatní. :nevim:

Ale jasně, že si pamatuju, co za den sním.
Běžně to vypadá takhle: k snídani mám kafe s mlékem a müsli (domácí) s rozmačkaným banánem. Dopoledne ještě většinou nějaký ten kus ovoce, někdy třeba šáteček z pekárny nebo jiné sladké pečivo. K obědu mám velkou porci polévky s chlebem. Po obědě zas kafe s mlékem. Odpoledne ještě jednu nějakou svačinu, ovoce nebo zeleninu, oříšky nebo kus sýra. A večer je to různé, poslední dobou v létě dost večeříme zeleninové saláty, ale klidně třeba palačinky, míchaná vajíčka, pečenou zeleninu nebo pečené brambory, to je různé. Večer ještě někdy spucnu nějaké další ovoce, třeba poslední dobou meloun (ne celý ;) ) nebo broskev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
6.7.20 18:12

Podle toho jestli jsem v práci nebo doma.
V práci: sladká snídaně + káva, k obědu většinou suchý 1-2 rohlík buď suchý nebo šunka, večeře téměř vždy teplá a to je různý, záleží co přítel uvaři :mrgreen: Ale většinou je to jakékoliv maso s přílohou.
Doma: slaná snídaně - chleba s máslem a šunka, mazací sýr, apod.. pak si dám podle chuti, klidně i čínskou polévku..a pak zas až večeři.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1594
6.7.20 18:15

No, dneska michana vejce se slaninou, okurka a paprika a zbytek tiramisu. Oběd pečené vepřové s bataty, okurka, salat, odpoledne kus melounů, k večeři kus lososa, bataty, domácí majoneza, okurka rajcata. Nějak nechápu, jak někdo muže “nemít prehled”, pokud neji ve spánku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
6.7.20 18:18

Treba dnesek:

Snidane polotucny tvaroh + ovoce

Svacina: kefir

Obed: pecena makrela + brambory + zelenina

Svacina: meloun

Vecere: zeleninovy salat s tunakem

Druha vecere: protein

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4995
6.7.20 18:22

K snídani si dám kafe, čaj a většinou sladkou snídani (dneska by štrúdl), v práci si pak dám malou sváču (jogurt, ovoce, apod.), obědy mám různé (od salátu s kuřecím až klidně po hamburger), odpoledne si dám kávu a něco malého. K večeři mám většinou toast, pomazánky nebo polévky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 18:24

Snidane jogurt, ovoce, musli a protein, kafe, pak po nakupu kousek teple bagety, k obedu plneny pitta chleba s kurecim, ke svacine kafe a tvarohovy motylek a k veceri grilovacka, zbytek kureciho, hermelin, slanina, bagetky. Al mezitim jsem sezrala jeden tribit, kastany a malou zmrzlinu, protoze dneska mi fakt jsou deti na nervy:-( Kdybych tohle nedelala, tak jsem naprosto s jidlem v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
733
6.7.20 18:25

Já jím nestandardně a vím o tom. :) Zapomínám se najíst, navíc přes léto nepociťuji hlad, takže třeba dneska jsem stihla jen snídani, a na večer si možná dám sachariďák nebo cornflaky. Jinak, když mám čas, tak ráda snídám teplé jídlo. V podstatě to mám přehozené, snídám večeři, večeřím snídani. Obědy spíš zřídka, když je to s něčím spojené (jakože pracovní nebo soukromý pokec). A zobu ořechy a semínka. Relativně často jím mléko a mléčné výrobky, to třeba i vypiju smetanu, když je chuť. :) A nic tragikomického :P se neděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama