Pilates na hubnutí

Anonymní
5.7.20 17:21

Pilates na hubnutí

Ahoj. Chtěla bych zhubnout a zapojit i nenáviděný pohyb. Jediné, co mě docela baví je pilates, vydržím cvičit i 2 hodiny denně. Odrazuje mě ale to, že všude slyším, že jen s pilates se nezhubne a je třeba zařadit i kardio. Toho fakt nejsem schopná, jsou pro mě muka procházky, běh… Zařadila bych hiit, ale absolutně nezvládám, nemám kondičku. A tak se vás ptám: lze zhubnout zdravou stravou 5× denně a cvičením pilates? Podle mojí logiky ano, protože hubnutí je hlavně o jídle a pilates mě krásně zpevní a vytvaruje. Nebo je někde háček?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31
5.7.20 18:07

Jasně že to jde. Háček je - té stravy, byť zdravé, nesmí být moc. Musíš si vytvořit kalorický deficit.
Pilates je na formování postavy super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 18:44

@Karamba2020 jasně. Já už jednou dost zhubla, ale právě jen tím jídlem, nevypadalo to úplně hezky. Takže od pilates si toho dost slibuji.

• Nahlásit
  • Citovat
23899
5.7.20 22:40
@Anonymní píše:
Ahoj. Chtěla bych zhubnout a zapojit i nenáviděný pohyb. Jediné, co mě docela baví je pilates, vydržím cvičit i 2 hodiny denně. Odrazuje mě ale to, že všude slyším, že jen s pilates se nezhubne a je třeba zařadit i kardio. Toho fakt nejsem schopná, jsou pro mě muka procházky, běh… Zařadila bych hiit, ale absolutně nezvládám, nemám kondičku. A tak se vás ptám: lze zhubnout zdravou stravou 5× denně a cvičením pilates? Podle mojí logiky ano, protože hubnutí je hlavně o jídle a pilates mě krásně zpevní a vytvaruje. Nebo je někde háček?

můžeš, prosím, napsat, podle čeho pilates cvičíš. Ráda bych se inspirovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama