Reklama

Co zasadit na terase?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

7654
Povídálka 45 příspěvků 07.05.18 12:34
Co zasadit k terase?

Ahoj holky zahradnice,

konecne postoupila uprava nasi zahrady tak daleko, ze si mohu zkraslit okoli terasy. Mam tu cca 3 metry dlouhy uzky zahon navazujici primo na terasu. Poradite mi co do nej?
Puvodni predstava byla nejake traviny, ale nenasla jsem zadny vyhovujici druh, chtela bych, aby to bylo alespon 50 cm vysoke a dlouho hezke.
Traviny to byt nemusi.. ????
Co byste si k terase zasadily vy?

Diky za kazdy napad!

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44233 příspěvků 07.05.18 12:55

Nam konci terasa a zacina travnik.
Zahradku mame az dal od domu a terasy. Mam koupene semena, jak jsou ty obrovske jahodniky, ktere rostou do vysky, ze si udelam skalku ovocnou.
Ale chci sadit az na podzim a nemuze byt hned u terasy. My mame terasu 150 m2, prostorna, aby tam vlezlo posezeni, sedacka zahradni, trampolina a bazen. Bazen davame ke kraji, ze decka jak skacou, tak chlorova voda caka, tak tam krome travniku byt nic nemuze, protoze by to spalili.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 07.05.18 13:01

@7654 já měla u terasy skalničky. všechny možné květinky od růžové po fialovou. Hned za tím začínal trávník. Akorát nejsem moc zahradník, názvy neporadím. Vybírala jsem tak, že jsem najela do zahradnictví a nakoupila, co se mi líbilo:D třeba toto http://kallima.sk/species.php?…

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 24044 příspěvků 07.05.18 13:03

Buxusy a okrasne vysoke travy.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 07.05.18 14:08

Dnes jsem viděla inspiraci na Novinkách v článku o bydlení. Krásný dům, krásná zahrada a v ní originální čarověníky. Koukni, třeba tě to zaujme.
 https://www.novinky.cz/…-rezimu.html

wingec
Závislačka 2945 příspěvků 07.05.18 14:16

Buxusy se už nedoporučují vysazovat, napadají je zavíječi (housenky) a je to hroznej opruz, situace se do budoucna nezlepší, spíš to bude horší, přitáhlo to oděkud z Číny nebo co
bohužel už mám zkušenost :zed: :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama