Colostrum LR a Health - máte srovnání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
freliska
Povídálka 14 příspěvků 4 inzeráty 27.12.18 22:21
Colostrum LR a Health

Zdravím, máte někdo prosím srovnání tekutého colostra od LR a Health? Nyní užíváme od LR tablety, ale syn 4 roky mi je odmítá užívat i když je na doporučení od lékaře rozmícháme ve Vitaactive. Chci zkusit tedy do tekuté, ale je o hodně dražší než tablety tak by mě zajímalo zda máte někdo zkušenost s tekutým od Health a LR. Děkuji:-)

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 27.12.18 22:28

Neda se to pit .. ja osobne jsem nebyla schopna to pozrit,takze bych rekla,ze syn Ti to uz vubec pit nebude :nevim:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 27.12.18 22:31

Mám. Od Health je účinkem úplně stejně jako od LR. Synovi to dávám do štamprle, Colostrum smícham s džusem. Nemá s tím problém :) tekute je mnohem účinnější.

Kassor
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 28.12.18 05:45

Dcera ma to tekute.. Zvykla si na chut, davam ji to na lzicku a zapiji vodou… Proste si na tu hnusnou chut zvykla, neresi to…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >