Covid 19 očkování

Anonymní
15.5.21 07:08

Covid 19 očkování

Krásný dobrý den všem.
Je mi 20 včera nám v práci oznámili že se všichni půjdeme očkovat na covid 19 bez výjimek že to prý stejně bude povinné. Já jsem se dočetla že díky tomu někdo zemřel. Četla jsem i že po tom očkování člověku může být nějak zle. Byli jste už některá na tomto očkování? Udělá se zle každému nebo je to člověk od člověka? Jak moc hrozné jsou ty nežádoucí účinky nebo reakce? Mám z toho strach aby to se mnou neseklo třeba v práci já vím zním jako idiot ale mám z toho opravdu hrůzu jak na to budu reagovat a jestli to vůbec přežiju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34617
15.5.21 07:11

Je tu xx diskuzí na toto téma a očkování není povinné. Máš právo odmítnout :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9179
15.5.21 07:14

Očkování je dobrovolné. Nikdo tě nemůže nutit ani tě za to vyhodit z práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308

Ty v okoli nemas nikoho kdo na tom byl? Ja spoutu lidi a nikomu nic nebylo. Maximalne trochu bolest ramena, kam se to pichalo. S po kazdym ockovani muze nastat necekana reakce, ale to ti ted nikdo nepovi. Neni to povinne, tak to odmitni, pokud si nejsi jista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Pears206 to jsem udělala řekla jsem že na očkování půjdu až bude vakcina stabilní. Bylo mi řečeno že půjdeme všichni, žádné výjimky prý nebudou

• Citovat
  • Nahlásit
8526
15.5.21 07:18
@Anonymní píše:
@Pears206 to jsem udělala řekla jsem že na očkování půjdu až bude vakcina stabilní. Bylo mi řečeno že půjdeme všichni, žádné výjimky prý nebudou

Zajímalo by mě, co si představuješ pod „stabilní vakcína“, když o nich nevíš absolutne nic. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9179
15.5.21 07:19
@Anonymní píše:

To je nemysl. Co děláš za práci? Opravdu tě nemůžou nutit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
15.5.21 07:19

Nikdo tě nutit nemůže. Mám v okolí lidi co jim nebylo vůbec nic a pak i ty, kteří proležili několik dní s horečkama. Asi jako po každém očkování může být nějaká reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 07:30
@Ariadne píše:
To je nemysl. Co děláš za práci? Opravdu tě nemůžou nutit

Pracuji ve Škodovácké jídelně Aramark v Mladé Boleslavi. Vydávám obědy, často jsem i na myčce, jedeme 3 směnný provoz

• Citovat
  • Nahlásit
34617
15.5.21 07:31
@Cenarius píše:
Zajímalo by mě, co si představuješ pod „stabilní vakcína“, když o nich nevíš absolutne nic. :think:

V tom nemáš úplnou pravdu, základy vakcín byly zkoumány dávno, jsou stejné proti SARS virům.
Zakladatelka asi myslí dlouhodobější studie k očkování covid. Ale vzhledem k tomu, že se očekává mutace viru a nutnost preočkování už dříve očkovaných, asi se nedočká :nevim:

V mém okolí jsou běžné nežádoucí účinky srovnatelné s jiným očkováním. Hodně lidí vůbec nic(i já, kromě bolesti místa vpichu), dále teploty, zimnice, únava, jeden případ anafylaktického šoku. Mnohem závažnější nežádoucí účinky jsem měla po tetanovce.

To nic nemění na tom, že na očkování nemusí a z práce ji k vůli tomu vyhodit nemohou. Pokud to bylo podáno tak, jak píše, asi bych se obrátila na nadřízené(nejvyšší vedení) a dále na inspektorát práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5055
15.5.21 07:32
@Anonymní píše:
Krásný dobrý den všem.
Je mi 20 včera nám v práci oznámili že se všichni půjdeme očkovat na covid 19 bez výjimek že to prý stejně bude povinné. Já jsem se dočetla že díky tomu někdo zemřel. Četla jsem i že po tom očkování člověku může být nějak zle. Byli jste už některá na tomto očkování? Udělá se zle každému nebo je to člověk od člověka? Jak moc hrozné jsou ty nežádoucí účinky nebo reakce? Mám z toho strach aby to se mnou neseklo třeba v práci já vím zním jako idiot ale mám z toho opravdu hrůzu jak na to budu reagovat a jestli to vůbec přežiju.

Po ockovani se doporucuje byt dva dny v klidu asi bych do prace nesla. A ty priznaky se daji prezit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6648
15.5.21 07:42
@lilith1 píše:
Po ockovani se doporucuje byt dva dny v klidu asi bych do prace nesla. A ty priznaky se daji prezit.

I samotný covid se dá prezit ze… Nejhorší nežádoucí účinky mají lidi co mají silný imunitní systém - mladi lide. Nekomu se hure dýchalo, horečky, únava, vyrážka, jednoho pána k nám odvezli do nemocnice po první dávce. A někoho jen bolela ruka. Do ockovani te zamestnavatel nemůže nutit. Ve dvaceti bych se nenechala naočkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
15.5.21 07:45

Být vámi, tak jsem ráda, že se můžu nechat očkovat. V ČR zemřelo necelých 30000 lidi na covid, to vás nedesi?
Po očkování může být reakce, jako po každém jiném - teplota, unavenosti, bolesti hlavy, bolest paže v místě vpichu.
Já měla po tetanovce 3 dny příšerně bolavou ruku, že jsem s ní nemohla hýbat a prarodiče po Pfizeru byli úplně v pořádku, až po druhé dávce 2 dny únava a teplota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8526
15.5.21 07:45

@Pears206 absolutně nechápu tvou reakci na můj příspěvek a v čem nemám pravdu, když jsem v něm pokládal otázku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
15.5.21 07:52

Ty jo to je teda zaměstnavatel roku 8o 8o jak jako povinně očkovat? To je neuvěřitelný, jak už jsou lidi zblblí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat