Cvičení a kurzy pro těhotné v Praze

324
5.2.10 13:33

Cvičení

Ahoj holky, ráda bych se s vámi pobavila o kurzech a cvičeních pro těhotné v Praze. Pokud máte s něčím zkušenosti tak šup sem s tím :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8927
5.2.10 14:38

Ahojky, já chodila do Slunečnice, je to u Staromáku
http://www.klub-slunecnice.cz/
Bylo to fajn a byla jsem tam i na předporodním kurzu… před dvěma lety :-), teď jsem taky těhu a nechodím nikam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.10 17:35

Porodní příběhy k přečtení jsou na stránkách isadora.cz a jsou psány maminkami, které se účastnily kurzů cvičení pro těhotné u lektorky Jitky. Vypadá to zajímavě. :mavam: Léňa

  • Citovat
  • Upravit
17724
5.3.10 21:11

ahojky ja chodim do Studia pro zeny ve Vodickove ulici a jsem moc spokojena :) http://www.studioprozeny.cz/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35
5.3.10 22:49

Když jsem byla těhu, tak jsem taky chodila so Studia pro ženy ve Vodičkově ul., teď tam chodíme se synem (6m) na cvičení. Doporučuji :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
210
5.3.10 22:53

Byla jsem několikrát v Holmes Place na Černém Mostě, cvičí se na míči a pak posilovací cviky, moc fajn cvíčo, pak ještě gravid jogu na Zbraslavi. Negativní zkušenost jsem měla s posilovnou, sice jsem byla pod vedením instruktorky, ale bolelo mě břicho a víckrát bych to neriskla (i přes to, že jsem na posilovnu byla zvyklá).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1490
24.6.14 15:58

Nějaký těhotenský cvičení či kurz na Praze 10?? Nevíte někdo o něčem?? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
333
16.9.16 19:15

Oživuji diskuzi :) nešel by někdo třeba na rehabilitační cvičení - Tyršův dům na andělu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková