Reklama

Stepper nebo side stepper?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monali
Kecalka 361 příspěvků 03.02.10 16:49
stepr nebo side stepr?

Ahoj hubnoucí a cvičící maminky?Potřebuju radu.Chci si koupit domů stepr ale nevím jestli je lepší normální stepr nebo side stepr?Máte někdo zkušenosti s oběma?Nebo mi prostě napište vaše zkušenosti z kterýmkoli steprem…musím zjistit který je efektivnější…mám po porodu zadek jak placku a musím s tím něco do léta udělat:-) HELP!!!!předem děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 03.02.10 19:45

Monali, asi bys to měla někde vyzkoušet… Já znám jen normální stepper, tím určitě nic nepokazíš a efektivní je určitě dost :wink:

Pett1
Kecalka 472 příspěvků 03.02.10 21:23

Ahojky,
tak já si pořídila stepper takovýto:
http://www.insportline.cz/…portline-big
Není to sice od této značky, ale jen neznačkový, ale na stejném principu. Měla jsem už od Insportline obyčejný boční stepper, ale ten se mi polámal a vrátili mi penízky, tak jsem šla do tohoto.
Když na tom pravidelně cvičíš, tak jsou výsledky vidět, alespoň mi to tedy každý říkal, ale já bohužel nepatřím do té nižší váhové kategorie, tak to na mě bylo docela rychle vidět.
Jinak obyčejný boční stepper namáháš jen nohy, boky, zadek, kdežto tento viz. odkaz namáháš celé tělo. Je to tam pěkně vidět na obrázku.
Nevím přesně co myslíš tím side stepr, ve vyhledavači mně to nic nenašlo.
Jediné co mě mrzí je, že v tom Insporline dávají teď dárek zdarma - CD se cvikama, tak to by se mi docela hodilo. No škoda! :think:
Tak snad jsem ti alespoň maličko poradila. :wink:

Monali
Kecalka 361 příspěvků 18.02.10 14:30

děkuji za radu a omlouvám se, že odpovídám tak pozdě ale dřív jsem se tu nedostala. mám ještě dotazy jak často a jak dlouho mám cvičit na stepru aby byly dobré výsledky?Koupila jsem si ten normální stepr a potřebuji vytvarovat hlavně stehna a zadek do plavek,tak jak často mám cvičit abych to do července stihla? Cvičím 2× denně po 15 minutách, mám přidat minuty????

Ještěrkovice 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.10 11:23

Stepper se musí koupit hodně vysoký, aby měl došpla cenu…Já shodila jsme 25 kilo ježděním na rotopedu, ale asi 3× týdně sedm měsíců. Pak jsem začala s posilkou a bolely mě dost klouby, takže asi taky nezapomenout na doplňky stravy, s tím pomůže trenér. Mně se osvědčil curenzym.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >