Cvičení na podbradek

172
9.4.17 17:16

cvičení na podbradek

Holky, vcera jsem zacala delat cviky na podbradek…cviceni spociva ve vyslovovani pismene O a X…tudiz by se meli zapojit krčni svaly a tim padem by mel zmizet podbradek…Zkousela jste nektere nejaky cvik a pomohlo to a za jak dlouho byl videt vysledek? popripade jiny typ?
popravde dnes me boli cely krk, tak jsem zvedava co z toho bude.
děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4709
9.4.17 17:31

@LUCYHla :lol: Já zase zaznamenala doporučení, že máš krk napnout tak, že vidíš šlachy jdoucí od klíčních kostí až k lebce.
Napínání platyzma. Ale otestované to nemám.

Předpokládám, že ti jde o preventivní procvičování, aby jsi neměla ke stáru takové ty laloky a ne o zmizení vyžraných bradiček ;). Ale třeba to funguje na obojí.

A všeho s Mírou! (ať si nějak neublížíš) Znáš nějakou nebo nějakého? Pokud ano, tak se jich drž. :D Hooodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.17 17:38

Já jsem cvičila, chodila na masáže, ale nakonec pomohla až lipka. Teď mám profil jak dvacítka :mrgreen:

Nevím, jestli to zabírá. Mně to nezabralo.

• Nahlásit
  • Citovat
172
9.4.17 17:46

@mgdln teoreticky kdyz vyslovuji to x s pusou do siroka tak ty slachy jsou prave videt(drzim asi 10s)a pak povolim a nasleduje O stejny postup(take citim napinani)pod bradou. Prave ty slechy od klicnich kosti mne boli a to jsem cvicila jen dvakrat(vcera a dnes) asi po 3 minutach..Docetla jsem se ze se to ma delat kazdy den 5min na redukci tuku pod bradou. Popravde :oops: podbradek trochu mam a nechci mit vyzranou bradu…Hlavne se jedna o prevenci a i zhubnuti ci posileni..Celkove zacinam konecne cvicit preci jen mi po porodu zustalo par kil :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
9.4.17 17:48

Liposukce nad ni jsem uvazovala, ale zatim to neni tak hrozny..Navic 5 tis se mi zatim davat nechce, prvne zkusim vlaastni sillou :)…kolik te lipka stala?
Taky bych chtela mit profil jak 20ka i tělo…Je super zes do toho sla a citis se skvele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
9.4.17 18:08

Pokud ti jde o zpevnění, zkus také masírovat a přidat nějaký krém/gel na prokrvení… čím víc budeš prokrvovat, tím víc se bude pokožka zpevňovat ;-) Je to ale běh na dlouhou trať a je to spíš to udržování, aby ti jednou podbradek nevál.
Pokud by tam byly vypapané podbradky, tak ta lipoška. Pokud by to začalo jen povolovat, ale nebyl tam tukový polštář, dá se ještě udělat pár sezení s Protege intima (to je přístroj na omlazení pipky, na malé plošky funguje dobře, ale jedno sezení stojí tak 3000 Kč a musí se opakovat, ale je to velmi příjemné a neinvazivní).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4709
9.4.17 18:39

@LUCYHla Ano, tak to je ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13861
9.4.17 18:51

Ja nekde cetla ze pomaha hodne zvejkat zvejkacky, hodne se tim namaj a posilujou ty svaly, ale vyzkouseno nemam, nemam zadnej podbradek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
10.4.17 09:53

Jedine co mi fakt pomohlo bylo zhubnout :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
11.4.17 08:28

@Kač23 :D Na tom zacinam pracovat konecne. Ja se prave docetla, ze zhubnuti na vaze podbradek nezpravi…tak zacinam cvicit i jej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama