Cvičení na Praze 4?

214
14.11.11 16:28

cvičení na Praze 4?

Ahojky chtěla jsem se zeptat zda někdo nevíte o nějakém cvičení-třeba aerobik,zumba na Praze 4,nejlépe Háje Opatov.Ptám se jestli někdo nemá osobní zkušenost,nevím kam bych chodila cvičit,na netu je toho hodně.Nebo kdyby někdo věděl i o něčem jiném jinde v Praze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
859
14.11.11 17:16

Já osobně chodím teda na vacushape (ale to mi za chvilku asi skončí, v těhu se to nesmí) u metra Chodov.. Je to v SOUL SPA, stránky jsou vacupraha.cz ale co vím, tak hned na druhý straně toho baráku je fitko Hany Bany :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17565
14.11.11 17:34

osobní zkušenost nemám, ale slyšela jsem dost chvály na to fitko, jak je pod knihovnou (na Opatovské)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2183
14.11.11 17:48

ahoj ja jsem chodila na namesti miru www.fanaticstudio.cz ( mozna je tam k ted nevim ) je to jen damske fitko aerobik spousty druhu. posilka.spining.solarko. je toho tam hodne me se tam moc libilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
214
14.11.11 20:07

děkuji za tipy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
170
14.11.11 22:20
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pokymar
5.5.12 07:30

chodítě někdo někam cvičit? Vypadám příšerně, kamarádka mi doporučuje zumbu, já jsem ale příšernej antitalent na všechno :roll: Tak nechtěl by jste se někdo ztrapňovat se mnou? :D

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková