Cvičení pro těhotné PRAHA

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
60
29.12.25 08:44

Cvičení pro těhotné PRAHA

Ahoj!
Prtosím poraďte, kam jste chodily cvičit v tehotenství? Idálně někde poblíž centra. Jógu nebo klasické cvičení (plavat chodím do klasického bazénu). Pátrala jsem ve starších diskuzích ale skoro vše je už neaktuální.
Rodit budu u Apolináře, tam mají taky cvičení pro těhotné ale už je to na měsíc dopředu plný.

Díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
542
29.12.25 15:35

Ahoj, u Apolinare jsem byla cvičit teď v prosinci a byly jsme tam jen 3. Takže jim asi dost žen na poslední chvíli odpadne - zkus napsat na ten email co je tam uvedeny pár dní před termínem, je dost velká šance, že se něco uvolní.

Jinak jsme tam hodně cvičily na ramenní pletenec a také různé uvolňování SI skloubení, to mi moc nevyhovovalo a už tam asi nepůjdu. :D Minimálně u mě je důležitější posilování a jakékoliv moc rozvolňování mi nedělá dobře. Lepší jsou pro mě videa na YouTube.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.25 18:21

Studio pro ženy, Slunečnice. Oboje bylo ok.

  • Citovat
  • Upravit
60
29.12.25 19:59

Děkuji :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková