Cvičím, cvičíš, cvičíme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SvobodovaH
Kecalka 127 příspěvků 15.05.19 07:07
Cvičím, cvičíš, cvičíme

Ahoj všem :)
Léto je za dveřmi a určitě si mnohé z Vás daly novoroční předsevzetí, že do léta shodí zimní kila :) Já si předsevzetí zásadně nedávám, ale kila shazuji také :) Zajímá mě, jestli někdo využívá online trenéry. Já jsem se svým začala spolupracovat před 3 a půl měsíci a musím říct, že se ty peníze za to vyplatí. Ten individuální přístup, jeho profesionalita, to, že mi přizpůsobuje jídelníček i cvičení, když mám pocit, že je něco špatně… A hlavně, ta podpora a motivace :srdce: četla jsem tu v několika diskuzích, že je to zbytečný a drahý, ale já to tak nevnímám. Pokud bych měla mluvit o sobě, tak jsem od půlky března shodila 13 kg, což se někomu může zdát málo, ale mně jde hlavně o centimetry. Tam jsem na neuvěřitelných číslech, hlavně v oblasti břicha a zadku. Cvičím zásadně doma :) podělte se se mnou o vaše zkušenosti :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34562 příspěvků 15.05.19 07:15

Za dva měsíce 13 kg si nemyslím, že by bylo nějaké správné hubnutí, pokud jsi tedy nezačínala na 150 a neodvodnila ses. Samozřejmě, že když narazíš na někoho, kdo ti sestaví jídelníček a doporučí pohyb, že to má nějaký efekt, jsou určité momenty, kdy osobní kontakt nenahradíš - např. při provádění některých cviků správně, ale při běžném cvičení, které není technicky náročné, to tak složité nebude. A tvá data a výsledky vyšetření si samozřejmě poradce může vyžádat on-line. Zkus hodit nějaké konkrétní údaje a s čím jsi ty nejvíc spokojená. ;)

Jana525
Kelišová 5628 příspěvků 15.05.19 08:25

Kdyz to nekomu pomuze, proc ne. Ja zhubla uplne sama 30 kilo a hlavne si to drzim uz pres pet let. Temer necvicim, jednou tydne pilates, kdyz mam naladu dam si doma jogu, jdu na prochazku nebo si zaplavu. Ale zadne povinne cviceni.
Je to hlavne o sebelasce.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 15.05.19 08:29

Ja bych rekla, ze tolik kilo za tak kratkou dobu, je naopak spatne :nevim: ja tedy cvicim doma podle Jillian Michaels a upravila jsem stravu, sice ne nejak zasadne, ale upravila, dole mam jen kilo, ale je to tim, ze my zcela evidentne pribyvaji svaly :) chapu, ze do zacatku potrebujes trenera, ale za me jsou to zbytecne vyhozene penize a to mame trenera v rodine :nevim:

lachtanice86
Echt Kelišová 8106 příspěvků 15.05.19 13:44

Já mám od unora/března dole 6kg, ale celkově chci zhubnout jen 10kg, neměla jsem velkou nadváhu. Cm mizi taky. Začala jsem cca 4mesice po porodu, ted uz mam min nez na zacatku těhotenství. Cvicim jen doma, tabatu podle youtube a k tomu 2×denne procházky s kočárkem. A to vše sama a bez trenéra

Unor2020
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 13:55

@SvobodovaH a o koho se jedná? jinak záleží kolik si měla puvodní váhu..jestli dost vysokou, tak je 13kg v pořádku, to bych brala :lol:

lachtanice86
Echt Kelišová 8106 příspěvků 15.05.19 17:17
@Anonymní píše:
@SvobodovaH a o koho se jedná? jinak záleží kolik si měla puvodní váhu..jestli dost vysokou, tak je 13kg v pořádku, to bych brala :lol:

A proč jako anonym?

SvobodovaH
Kecalka 127 příspěvků 15.05.19 22:20

@Tiger-lily budu naprosto upřímná a povím tedy na kolika jsem začínala. Bylo to strašných 116,8 kg… Centimetry okolo pasu se pohybovaly kolem 130 a okolo boku dokonce 139 :( nicméně jsem toho vyzkoušela spoustu. Od osobní trenérku, přes jidelnicky od Petra Havlíčka, až po nynějšího trenéra, kterého jsem si prostě našla na netu. Je to mladý kluk a sám se sportem a koučingem živí. Má za sebou nespočet proměn (většinou kulturistů natural), takže jsem si řekla, že to zkusím. Samozřejmě nejsem naivní a je mi celkem jasný, že první kila byla jen voda :) nicméně se mi za ty 3 měsíce (koukala jsem přesně a začala jsem s ním 6.března) zmenšil pás o 23 cm a boky o 19 cm, což považuji za úspěch asi největší. Hladem netrpim, na naopak, sportuju s radostí klidně i 5× týdně. Mám energie na rozdávání a hlavně, obléknu o 2-3 čísla menší velikosti oblečení, což mi neuvěřitelně přidalo na sebevědomí :)

SvobodovaH
Kecalka 127 příspěvků 15.05.19 22:22

@Tazvesnice samozřejmě u každého je to individuální… Já jsem začínala na opravdu vysoké váze a tam to jde prostě že začátku v podstatě samo :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34562 příspěvků 15.05.19 22:24

@SvobodovaH :kytka: Tak držím palce, ať se dále daří dostávat do lepších tvarů. Je celkem jasné, že jsi předtím dělala hodně věcí špatně, tak je určitě super, že ti někdo poradil, jak to dělat lépe. Pro tohle je určitě takový trenér přínosný, však jsem to napsala už výš, že jde hodně věcí vyřešit on-line ;).

SvobodovaH
Kecalka 127 příspěvků 15.05.19 22:27

@Tiger-lily mám kolegu, který využíval stejné služby a byl spokojený :) takže jsem měla aspoň zpětnou vazbu od něj :) líbí se mu, tě kdykoliv mu napíšu sebevětší kravinu, tak jí se mnou rozebere a řekne zcela upřímně svůj názor :) jasně, za to si ho platím, ale je to takový pomyslný bič nade mnou a ten já potřebuju… Jinak děkuju :srdce:

Unor2020
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 22:44

@lachtanice86 a co je ti do toho? TOHLE VÁŽNĚ MILUJU :zed:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 16.05.19 07:05

@SvobodovaH v tom pripade to bude asi v poradku ;) tak hodne stesti do dalsiho hubnuti :kytka:

lachtanice86
Echt Kelišová 8106 příspěvků 16.05.19 09:25

@Unor2020 porusila si pravidla, takže anonym byl odstraněn ty hrdinko

Unor2020
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 13:41

@lachtanice86 kdyby ses radši starala o své věcci než slídila kdo, co, jak píše :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama