Operace nosu - Perfect Clinic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sisk
Ukecaná baba ;) 1775 příspěvků 14.05.19 11:36
Operace nosu - Perfect Clinic

Ahoj všem, chystám se za pár týdnů na operaci nosu do Perfect Clinic.
Vybrala jsem si doktora Kufu. Chci se zeptat těch, kdo máte plastiku za sebou, na co se připravit. Jde mi hlavně o pooperační stav. Mám malé dítě, potřebuju trochu fungovat.

1. Jak jste byly spokojené s Perfect Clinic příp. i s p. Dr. Kufou, pokud jste byly přímo u něj?
  2. Stav po operaci - může se normálně jíst a tak? Nebo si mám navařit nějaký polívky? :D
  3. Dostanu na to u nich neschopenku? Nebo mi ji dá můj praktický lékař?
  4. Co modřiny? Plánuju být do sundání sádry doma, ale potom? Můžu mezi lidi?

Moc díky za odpovědi.

Reakce:
Janičcka92
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 14.05.19 12:20

@sisk Ahojky já tedy byla na jiné klinice, ale můžu aspoň napsat jak to bylo po operaci. Jedla jsem úplně normálně všechno. Akorát jsem měla zacpané tamponama obě dírky asi 3dny takže jsem to jídlo moc necítila :lol: poprvé jsem pochopila, že k jídlu je opravdu důležitý i nos :lol: neschopenku mi dal můj obvodní doktor. Poslali mě k němu i před operací ať mi udělá předoperační vyšetření. Modřiny jsem měla tak 3 týdny a to jsem měla i sádru. Ale pak jsem byla tuším ještě dva týdny raději doma, musíš být extrémně opatrná na ten nos a já se bála, že si ho někde narazím :lol: ale jo po těch 3 týdnech už to šlo v pohodě mezi lidima :mrgreen: držím palce ať je výsledek dobrý a jsi spokojená :palec:

aknadar
Kecalka 398 příspěvků 14.05.19 12:26

Já tedy nemám zkušenosti s tímhle, ale viděla jsem zmiňovaného doktora kdysi v nějakém pořadu o plastické chirurgii a je to fakt fešák :lol: držím palce ať jsi s výsledkem spokojená.

sisk
Ukecaná baba ;) 1775 příspěvků 14.05.19 12:34

@Janičcka92 Děkuju…já mám největší strach z toho, že mi do toho dítě omylem bouchne a zkazí se to. Uspávám, koupu atd. a minimálně jednou denně mě ťukne, drcne atd.
@aknadar Dík :D jako fešák to je, ale kvůli tomu jsem ho nevybírala :lol:

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 14.05.19 12:42

@sisk no jako tohle ti nezávidím, fakt dávej pozor :mrgreen: mě říkal doktor, že ten nos bude až po půl roce úplně ustálený.

Váš příspěvek
Reklama