Cyklistky s detma poradte

Napsat příspěvek
Velikost písma:
190
9.7.10 00:12

U nás byla právě helma ten problém. Nedáváme ji, nevím, jestli neporušujeme něco. Synovi se ve vozíku dobře spí. Právě kvůli spaní přes den, bych nic jiného nechtěla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
781
9.7.10 08:45

My do vozíku helmu taky nedáváme, nedovedu si představit, jak by tam v ní seděl…
Myslela jsem, že o ní Mikitaa uvažuje pro případ cyklosedačky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
9.7.10 09:23

jeee tak to je dobre…ja myslela ze musi mit deti aji ve voziku helmicky…tak o starost min…vcera sme nakonec nikam nevyjeli pac terka byla vecer uz protivnoucka…tak to vyzkousime dnes..vyrobila jsem ji tam boky z polstaru…tak pak dam info jestli jsme nejak pokrocili :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3284
9.7.10 12:49

miki, tak jak?? počítám, že to zatím zkoušíš bez vajíčka jen ve vozíku …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9454
24.7.10 12:44

pardon ze sem neodpovedela driv…ale byli jsme pryc a pak v tech vedrech se na kolech s malou stejne nedalo..by sme ju uvarili…ale vyzkouseno bez autosedacky a prcek je spokojena…vysvetlit si to neumim..kdyz v aute ji neva…ale hlavne ze to funguje :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin