Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
U nás byla právě helma ten problém. Nedáváme ji, nevím, jestli neporušujeme něco. Synovi se ve vozíku dobře spí. Právě kvůli spaní přes den, bych nic jiného nechtěla.
My do vozíku helmu taky nedáváme, nedovedu si představit, jak by tam v ní seděl…
Myslela jsem, že o ní Mikitaa uvažuje pro případ cyklosedačky.
jeee tak to je dobre…ja myslela ze musi mit deti aji ve voziku helmicky…tak o starost min…vcera sme nakonec nikam nevyjeli pac terka byla vecer uz protivnoucka…tak to vyzkousime dnes..vyrobila jsem ji tam boky z polstaru…tak pak dam info jestli jsme nejak pokrocili ![]()
miki, tak jak?? počítám, že to zatím zkoušíš bez vajíčka jen ve vozíku …
pardon ze sem neodpovedela driv…ale byli jsme pryc a pak v tech vedrech se na kolech s malou stejne nedalo..by sme ju uvarili…ale vyzkouseno bez autosedacky a prcek je spokojena…vysvetlit si to neumim..kdyz v aute ji neva…ale hlavne ze to funguje ![]()