Reklama

Daně, prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:01
Daně prosím o radu

Chci žádat o daně na děti za9m a školné cca o27tisic. Pracovala jsme 3měsíce předtím rodicak. Je jedno kolik jsem si vydělala nebo musí bejt určitá částka. Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62572 příspěvků 3 inzeráty 14.03.18 18:11

Pro uplatnění bonusu na děti musíš mít za rok příjem alespoň polovinu minimální roční mzdy. A školkovné lze uplatnit maximálně do výše jedné měsíční minimální mzdy a zároveň do výše zaplacených záloh na daň.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:32

Takže pokud mám nějakých 57t. Za3mesice skolky5tisic tak můžu? A děti za9m. Můžu nebo ne? Jsmwe z tohto zmatená :zed:

Hanula1212
Kelišová 5045 příspěvků 14.03.18 19:13

57 tisíc hrubého nebo čistého? Podmínkou pro uplatnění bonusu je šestinásobek minimální mzdy, takže za loňský rok 66000,– hrubého. Školkovné je zbytečné uplatňovat, protože při této mzdě pokryje celou daň sleva na poplatníka. Školkovné nejde uplatnit do mínusu.

Hanula1212
Kelišová 5045 příspěvků 14.03.18 19:41

Hrubého je 42tis. Na bonus nárok nemáš. A je tam vidět adresa a příjmy a jména a RČ dětí. To si myslím, že není vhodné dávat veřejně.
@admin smazat foto! Osobní údaje!

admin
Extra třída :D 10898 příspěvků 14.03.18 20:03

@Anonymní
Dobrý den,

příspěvek s fotkou jsem smazala. Diskuze jsou veřejné a tudíž kýmkoliv na internetu dohledatelné :nevim:

Publikování osobních údajů je proti pravidlům webu a navíc tím ohrožujete své soukromí. Chraňte si jej :hug:

@Hanula1212 Děkuji za upozornění :palec:

Pěkný večer :kytka:
adminka Lucka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 21:00

:zed: děkuji jsem blbá :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama